Camila Sodi i jej córka, wolne od COVID-19


Aktorka ujawnia, że zostanie uwolniona w najbliższych dniach


Meksykańska aktorka Camila Sodi, która kilka dni temu ujawniła, że ​​ma koronawirusa, ogłosiła za pośrednictwem sieci społecznościowych, że jej córka i ona mają się lepiej, zostaną wypisane w najbliższych dniach.

„Cześć, chcę podzielić się dobrymi wiadomościami od infektyka, który męczy nas od wtorku. Stajemy się odporni, co oznacza, że ​​możemy ponownie przytulić naszych bliskich. Moje dzieci mogą przytulić swojego tatę, będę mogła odwiedzić moją mamę” – powiedziała.

Mówiła także o tym, co planuje zrobić pod koniec swojej kwarantanny: „Oczywiście powinniśmy być bardzo ostrożni, umyć ręce, ale teraz mogę pomagać ludziom, którzy są zarażeni, przynieść leki dziadkom moich przyjaciół i starszym ludziom, którzy potrzebują pomocy i to mnie bardzo cieszy ”- dodała do swojej Story na Instagramie.

Podsumowując, wysłała pozytywne przesłanie do swoich fanów: „Moje serce i moja siła są z wami wszystkimi, którzy zmagacie się z tym wirusem w znacznie bardziej dotkliwy sposób, którzy są hospitalizowani lub mają hospitalizowanych, wysyłam wam dużo światła do waszych serc, aby stawić temu czoła, szybko wyjdźcie z tego i pomóżcie ”- zakończyła.

Wśród komentarzy na portalu społecznościowym fani wyrazili poparcie i sympatię wobec 33-letniej artystki: „Dobre wibracje”, „Wszystko będzie dobrze”, „Cieszę się, że wkrótce wyzdrowiejesz ”,„ Kochamy cię, wkrótce będziesz zdrowa ”, pisali internauci w wiadomościach.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *