C. Tangana o przyszłości przemysłu muzycznego: 'Nadzieja tkwi w kreatywności'


Piosenkarz mówił także o znaczeniu muzyki w dzisiejszych czasach


C. Tangana zrewolucjonizował przemysł muzyczny w Hispzanii. Jego brzmienie stało się marką, a piosenki przebojami. Teraz, tuż przed trzydziestką, C. Tangana wydał Nunca Estoy, piosenkę, którą zaskoczył swoich fanów ze względu na wrażliwość tekstu. W nim, w Madrycie parafrazuje  Cómo quieres que te quiera  Rosario Flores i  Corazón Partío  Alejandro Sanza.

W środku kryzysu koronawirusowego Antón (C. Tangana to Antón Álvarez Alfaro) chciał podzielić się refleksją na temat tego, jak wierzy w przyszłość branży. I tak, wygląda trochę czarno.

Piosenkarz uważa, że ​​to dobry moment, aby artyści tworzyli nowe rzeczy, ponieważ zmieniają się nawyki konsumpcyjne, a teraz ludzie robią to „sumiennie”: „To dobry czas na eksperymenty artystów”.

Mimo to, z powodu kryzysu COVID, piosenkarz przewiduje trudne czasy dla branży: „Muzycy, którzy zaczynają teraz, będą bardziej popieprzeni. W kreatywności mamy nadzieję, że wymyślimy nowe formuły, aby można było kontynuować pracę. ”

Wykonawca Un Veneno zachęcił również wszystkich, którzy zdali sobie sprawę z tego, jak ważna jest w tej chwili kultura, aby się nią zajęli: „Przekonajmy się teraz, ile filmów, seriali i muzyki możemy wesprzeć po prostu chodząc na koncerty. ”

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *