Bohaterowie ‚Pasión de gavilanes’ chcą drugiego sezonu!


17 lat po premierze udanej telemundowej telenoweli jej aktorzy nie wykluczają ponownej współpracy w kontynuacji niezapomnianej historii napisanej przez Julio Jiméneza.


Wielu widzów wciąż marzy o tym, by zobaczyć braci Reyes i siostry Elizondo w akcji, bohaterów niezapomnianego telenoweli Telemundo Pasión de gavilanes (Gorzka zemsta), opowieści, której bohaterami byli Mario Cimarro , Danna García , Paola Rey , Juan Alfonso Baptista Michel Brown i Natasha Klauss w Kolumbii w 2003 roku .

Choć do tej pory wydaje się, że projekt nie mieści się w zakresie priorytetów stacji, wszystko jest dostosowywane, aby można go było zrealizować, gdyby Telemundo w końcu zdecydował się do zebrania całej obsady.


Pasion_de_Gavilanes_PROMO copia
Telemundo

„Na razie prawda jest taka, że ​​nie ma żadnych planów, ale bardzo bym chciała, wydaje się, że najbardziej. To bardzo piękna historia, która naznaczyła nas wszystkich i oczywiście chciałbym być znowu w tej produkcji” – powiedziała Paola Rey , która dała życie zbuntowanej Jimenie.Dla Natashy Klauss , która grała inną siostrę Elizondo, „byłoby miło” kontynuować telenowelę, ale przyznaje, że byłoby to „trudne”.

„Wierzę, że gdybyśmy dzisiaj spotkali się i zrobili Pasión de gavilanes 2 , po tych magicznych rzeczach w życiu, byłoby to piękne, ale trudne”, przyznała niezapomniana „Sarita”.Trudne, ale nie niemożliwe. Tak uważa Mario Cimarro , który dał życie Juanowi Reyes.

„Konieczne byłoby zapoznanie się z historią, którą nam przedstawią, jeśli rzeczywiście się tak stanie, i zobaczenie, ile czasu minęło, jeśli minęło 10 lat, 15 lat … I zobaczyć, co się stało z każdym z nas, a następnie, w zależności od tego, co nam się przydarzy. Cóż, znamy każdą z nich, ale myślę, że cechy każdej postaci pozostają takie same. Juan będzie nadal szorstki, ponieważ się nie uczył – powiedział człowiek odnoszących sukcesy w melodramatach, takich jak El cuerpo del Deseo ( Prawo pożądania ).Kubański aktor nie ma wątpliwości, że opinia publiczna po udanej emisji telenoweli 17 lat temu byłaby szczęśliwa, gdyby można było zrobić drugą część.

„Jeśli Julio Jiménez [pisarz] zacznie wywierać iskry na swój mózg, a to nam to da, społeczeństwo będzie zadowolone” – powiedział 48-letni aktor.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *