Black Eyed Peas i Ozuna łączą siły w ‚Mamacita’


Singiel zostanie wydany w piątek, 10 kwietnia


Black Eyed Peas właśnie ogłosił nowy singiel: Mamacita . Ale nie są sami. Amerykanie wiedzą, że triumfuje teraz latynoska muzyka miejska i dlatego wzięli jednego z najlepszych artystów tego gatunku: OzunęPonadto wystąpi w nim J. Rey Soul, nowy artysta, który ma głos o dużej sile. To będzie wybuchowa mieszanka.

Będzie temu towarzyszył klip wideo, którego zwiastun mogliśmy obejrzeć w sieciach społecznościowych. I wygląda dobrze! Na udostępnionych zdjęciach członkowie Black Eyed Peas, Ozuna i J.Rey Soul pojawiają się z głosem w języku hiszpańskim w tle. Ponadto niektóre fragmenty tego filmu przypominają film Wesa Andersona z Moonrise Kingdom .W dniu premiery chłopaki z Black Eyed Peas będą na czacie na żywo, aby zaprezentować wideo. 

To nie pierwszy raz, kiedy Black Eyed Peas współpracują z latynoskim artystą. Ekipa wydała piosenkę RHYTHM z J Balvinem w październiku ubiegłego roku , osiągając szczyt wielu międzynarodowych list przebojów. Udało im się nawet zająć pierwsze miejsce na liście Billboard Hot Latin. 

Czy to będzie strzał w dziesiatkę?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *