Bad Bunny śpiewa ze swoją dziewczyną w domu


„Po zakończeniu kwarantanny wiesz, że jesteś mi to winien ”.


Z pewnością lista zawiera wielu innych artystów, których przeoczyliśmy, ale w ostatnim tygodniu były trzy pary, które skorzystały z czasu izolacji, aby wydać piosenkę ze swoją miłością. Bad Bunny i Gabriela Berlingeri ukończyli trylogię rozpoczętą przez Anuela AA i Karol G., a za nimi poszli Sofía Ellar i Álvaro Soler .

Nikt nie spodziewał się, że piosenkarz wyda nową piosenkę po tym, jak YHLQMDLG (akronim Yo Hago Lo Que Me Da La Gana) ukazało się pod koniec lutego.

Solista z Puerto Rico przechodzi kwarantannę w bardzo kreatywny sposób, co znalazło odzwierciedlenie w jego piosence En casita.Po pierwszej części piosenki wykonanej przez Bad Bunny to Gabriela Berlingeri, jest tą, która bierze wodze piosenki powtarzając część zwrotek, aż w duecie interpretują najgorętsze zdanie piosenki: „Kiedy to wszystko się skończy, wiesz że jesteś mi to winien. ”

9 marca Bad Bunny po raz pierwszy opublikował zdjęcie ze swoją obecną partnerką, i informacją, że spotykają się co najmniej trzy lata. Ciekawe jest to, że sposób prezentacji jego dziewczyny był bardzo dyskretny.

Ale stopniowo wydaje się, że związek ten coraz bardziej zyskuje na znaczeniu w jego muzycznej karierze. Oprócz swojej obecności w klipie wideo, kilka dni temu pojawiła się w jego najnowszym klipie wideo. W filmie pojawia się Bad Bunny chwytający dziewczynę za ramiona i całujący ją namiętnie. I tak, ta dziewczyna to Gabriela.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *