Aracely Arámbula i Carlos Ponce zaskakują ciekawą sceną w La doña 2


Jego bohaterowie byli oddali się pasji podczas kulminacyjnego etapu telenundowej telenoweli.


Altagracia Sandoval ( Aracely Arámbula ) od początku La doña (Telemundo) charakteryzuje się tym, że jest bardzo zmysłową kobietą, która umie doprowadzać mężczyzn do szaleństwa, a drugi sezon, który niedługo dobiegnie końca za oceanem, nie był wyjątkiem.

Postać grana przez znaną meksykańską aktorkę miała niezliczone sceny z udziałem wielu wiodących mężczyzn z telenowel, w tym José Luisa Navarreta ( David Zepeda ).

Teraz, w środku ostatnio pokazywanego odcinka serii, Arámbula po raz kolejny podpaliła ekrany Telemundo, tym razem w towarzystwie portorykańskiego aktora, Carlosa Ponce , z którym ostatnio także bohaterka melodramatu La Patrona zagrała w ryzykownej scenie, która wygenerowała setki reakcji w sieciach społecznościowych.„Umieram, chcę, żeby pozostali razem” – skomentował widz La doña po obejrzeniu płonącego spotkania Sandovala (Arámbula) i Contreras (Ponce).

„Czysta pasja i miłość” można przeczytać w innym komentarzu.

Prawda jest taka, że społeczeństwo od La Dona jest bardzo podzielone na tym ostatnim etapie, w którym Aracely jest rozdarta pomiędzy dwie miłości: Navarrete a Contreras, ale jak widać w tej scenie to wydaje się, że bilans przechyla się na rzecz ten drugiej.
O wszystkim przekonamy się wkrótce, kiedy w końcu poznamy ostateczny cel La doña, ponieważ telenowela osiągnie swój wielki finał przed końcem kwietnia.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *