Anitta Maluma fot. Youtube

Anitta wyjawia, że ​​Maluma jest dobrym kochankiem


po raz pierwszy mówi o swoim związku z Kolumbijczykiem


Anitta w końcu ukróciła plotki i podczas wywiadu ujawniła, że ​​miała z Malumą, potwierdzając przy tym, że jest bardzo dobry w łóżku.

Brazylijska reggaeton udzieliła wywiadu Mauricio Meirellesowi, a podczas etapu pytań i odpowiedzi, prezenter, który był a boisku piłkarskim, bezpośrednio zadał pytanie: „Jak wygląda w łóżku”, bez wahania zapewniła, że „dobrze, bardzo dobrze”. Artystka nie dopracowała ani nie określiła, kiedy i gdzie doszła do tego wniosku. Powiedziała również ze śmiechem w wywiadzie, że jej związek z kolumbijskim piosenkarzem był czymś więcej niż przyjaźnią lub profesjonalną współpracą.Larissa de Macedo Machado, prawdziwe imię i nazwisko piosenkarki, po raz pierwszy nawiązała do relacji, którą miała z Kolumbijczykiem. Należy pamiętać, że podczas czerwonego dywanu Latin Grammy zapytano ją, czy wykonawca „Borró cassette” i „11 PM”  lubi kobiety, nie wiedziała wtedy, co powiedzieć.

Kiedy przypomniała sobie ten moment, wyjaśniła, że ​​nie wiedziała, czy Malumie nie przeszkadzałby fakt mówienia o jego życiu seksualnym i z tego powodu nie odpowiedział jak należy, jednak zapytała go później o to. Według niej nie myślał o tym źle i zgodził się, dlatego odważył się ujawnić swoją przygodę.

Losy Anitty i Malumy bardzo zbiegły się podczas ich karier w różnych projektach, takich jak „La Voz México”, w których współpracowali z Carlosem Riverą i Natalią Jiménez, ale nawiązali też współpracę muzyczną z utworem „Si o no”, w którym obecna była chemia między nimi.

Dlatego wielu fanów chciało wiedzieć, czy jest między nimi coś więcej niż przyjaźń i do tej pory wiadomo było, że tak. 

Kilka dni temu urodzony w Medellin artysta, którego imię to Juan Luis Londoñ Arias, pokazał swoją balladę zatytułowaną „ Amor de mi vida ” i pomimo kwarantanny pandemii koronawirusa Covid-19 zdobył już prawie 6 milionów wyświetleń.

Udostępnij

Jeden komentarz

Zostaw odpowiedź