Anahí nagrywa samouczek tworzenia enfrijoladas i mamy wiral


Po tym, jak aktorka i piosenkarka zaprezentowały swoje danie z tortillami z kaktusa, internauci dzielą się memami w sieciach społecznościowych


Aktorka i piosenkarka Anahí Puente stała się trendem w sieciach społecznościowych dzięki przepisowi na tworzenie enfrijoladas, co spowodowało wyśmiewanie przez tysiące internautów w sieciach społecznościowych.

W audycji audiowizualnej udostępnionej przez byłą członkinię RBD  na jej kanale w listopadzie 2019 r ujawnia składniki, takie jak fasola, ser i zimne tortille. 

Wykonawczyni „Amnesia” zaleca stosowanie tortilli nopal, ponieważ mają „dużo błonnika i mało kalorii”.

„Te ziarna są mielone i gotowane tylko z wodą. Nie nakładaj na to niczego innego – powiedziała.

W filmie dodaje fasole, a na końcu umieszcza ser. 

„To takie proste. Nic ci więcej nie potrzeba ”- zakończyła aktorka.

Przepis Anahi spowodował, że internauci w sieciach społecznościowych dzielili się memami, z których mogli się wyśmiewać; Wśród nich czytano: „Może jesteśmy trochę zazdrośni, ponieważ Anahí jest bardziej dumna ze swojej enrijo cul… niż nasi rodzice”, „Próbowałem Anahí enrijoladas”, i„ enfrijoladas Anahi to wejście do fazy 3 w Meksyku ”.Po środkach zapobiegawczych nałożonych przez pandemię COVID-19 i kryzysie, który wiele firm przeżywa z ich powodu, Anahí zaproponowała, aby reklamować lokalne firmy, aby uzyskali więcej klientów.

„W sprawach, które mają znaczenie, dziś wszyscy potrzebujemy wszystkich. Jeśli chcesz zareklamować swoją firmę lub mogę ci pomóc, zamieszczając coś tutaj, możesz na to liczyć. Napisz do mnie ” – napisała na Twitterze.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *