Alba Flores ostrzega: ‚Dom z papieru’ straciłby na autentyczności, gdyby postacie były nieśmiertelne


Aktorka gra Nairobi w serialu Netflix


Jakoś w  La Casa de Papel śmierć prawie zawsze ich omija. Najsławniejsi złodzieje od Netflix musieli poradzić sobie z ofiarami w Mennicy: jedna to Moskwa (Paco Tous) i druga to Berlin (Pedro Alonso), no i Oslo. Jednak kradzież z samego Banku Hiszpanii to inna historia i mogliśmy to zobaczyć pod koniec trzeciego sezonu z Nairobi, jedną z najbardziej lubianych postaci wśród fanów , która bierze ostatni oddech.W ten piątek, dzisiaj, 3 kwietnia, La Casa de Papel: 4 ma premierę na całym świecie i wielu fanów obawia się o życie ulubionych bohaterów, postaci, które być może tym razem nie mają tyle szczęścia w swojej misji przeciwko systemowi. W przypadku Nairobi Alba Flores przyznała, że trudno było jej utrzymać napięcie pozostawione przez trzeci sezon .

„Wymagało to ode mnie posiadania poker face przez cały dzień i bez możliwości powiedzenia czegokolwiek, ” – wyjaśnia aktorka. „Nairobi jest bardzo ukochaną postacią i to zawsze dodaje otuchy. Cieszę się, że ludzie lubią oglądać przygody Nairobi i tęsknią za nią, jeśli w końcu zniknie… ”

Nie chcąc zepsuć niczego, unika mówienia czegokolwiek, co ma związek z przyszłością jej postaci w La Casa de Papel . Jednak Alba Flores ostrzega fanów serii, aby przygotowali się na nadchodzące wydarzenia . I to dlatego, że aktorka zapewnia, że ​​niemożliwe jest utrzymanie wiarygodności tej historii bez szczęśliwego zakończenia. „ Nie ma możliwości przedłużenia serii bez podejmowania ryzyka ” – mówi. „Seria straciłaby wiarygodność i zainteresowanie, gdyby wszystkie postacie były nieśmiertelne. Nie wiem, kto by to kupił”.

Najwyraźniej Alba Flores mówi, że Ruch Oporu nie wyjdzie z tego bez obrażeń. Więc, który członek zespołu umiera w czwartym sezonie La Casa de Papel ?

Udostępnij

4 komentarze

 1. No tak bohaterzy głównych rol nie mogą być nieśmiertelni, ale za to ich przeciwnicy tak chciałbym by nasz rząd zakupił te magiczne kamizelki taktyczne jakie ten agent ochrony posiadał przyjąć serie z cieżkiego karabinu na klate i nie mieć nawet sińca to jest naprawdę kosmiczna tecnologia 😛

  1. Author

   nic mnie nie zdziwi w serialach i filmach (po Bondach, Mission Impossible itp.) jeśli by zastrzelili wszystkich bohaterów na raz po serii z karabinu to nie byłoby co oglądać 😉

 2. Każdy kto oglądał serial wie, że w mennicy zginęły 3 osoby. Oprócz dwóch wymienionych, jako pierwszy zginął Oslo. Szkoda, że artykuły piszą osoby z przypadku, porażająca niekompetencja. Coś jak recenzja książki, której się nie czytało.

  1. Author

   może dlatego, że Oslo nie rzucał się w oczy, oglądając przyznam że nawet na niego nie zwracałam uwagę, był mało charakterystyczną osobą, więc po prostu o niej zapomniałam – ale skorygowałam, Zresztą na Helsinki też więcej uwagi się zwraca w kolejnych sezonach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *