Aktorka z ‚La Casa de Papel’ wznawia zawód pielęgniarki i wraca do szpitala


Clara Alvarado zdjęła maskę Dali w słynnym hiszpańskim serialu, aby nałożyć inną maskę i pomóc pacjentom z Covid-19.


Smutna rzeczywistość koronawirusa niesie ze sobą wiadomości pełne bólu każdego dnia, ale są również miłe gesty, które przywracają światło i nadzieję. Na przykład film Clary Alvarado , hiszpańskiej aktorki znanej z jednej z najbardziej udanych serii, La casa de papel.

Aktorka odwiesiła swoją maskę Dalí z Netflix, aby założyć maskę szpitalną i wykonać zawód, który studiowała przed przejściem do aktorstwa. Clara jest pielęgniarką i z powodu tego globalnego kryzysu zdrowotnego nie zastanawiała się dwa razy i zgłosiła się na ochotnika.

Poprzez swoje konto na Instagramie Clara pokazała ślady na twarzy po godzinach w szpitalu, pomagając pacjentom z koronawirusem. Gest, który dotarł do serc jej fanów.29-latka wyjaśniła agencji Europa Press, że to wszystko jest „rzeczywistością”. Niestety nie jest to fikcja, to smutna rzeczywistość.

„To bardzo różni się od wszystkiego, czego doświadczyłam i oczywiście nie jest to film, nie muszę sobie niczego wyobrażać” – powiedziała na kilka dni przed premierą czwartego sezonu serii. Clara od początku zakładała, że ​​nie można odwrócić wzroku i odwrócić się od tego problemu, więc włożyła swój mundur.

news-1.jpg
Clara Alvarado

„Chciałam udać się do miejsca, w którym mogę być przydatna … W końcu znalazłem miejsce, w którym mogłem odegrać dobrą rolę i pomóc zespołowi opieki zdrowotnej , aby ich wspierać” – kontynuuje. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *