‚100 días para enamorarnos ‚ ma datę premiery


Telemundo zaprezentowało w poniedziałek datę premiery nowego dramatu z akcentami komedii z Ilse Salas , Erickiem Elías , Marianą Treviño i Davidem Chocarro .


Historia dwójki dobrych przyjaciółek, Constanzy i Remedios, połączonych decyzją i niezwykłym paktem, który może uratować ich małżeństwo: 100 dni wolności?

Telenowela z udziałem Ericka Elíasa , Ilse Salas , Mariany Treviño i Davida Chocarro rozpocznie się we wtorek, 28 kwietnia w Meksyku, zastępując La doña 2 .

„ Jest to projekt, który dotyczy bardzo aktualnych i silnych kwestii związanych z seksualnością, narkotykami, parami, dziećmi, a także kwestią postawienia na stole umowy, jeśli ktoś zaakceptuje związek z taką umową przed rozwodem, jeśli zaakceptuje, że każdy ma wolność robić to, co chcesz z przepisami przez 100 dni ”, mówi w wywiadzie dla People en Español Elías, który gra jedną z dwóch głównych ról męskich w historii.


erick-elc3adas-e-ilse-sala.jpg
Erick Elías i Ilse Salas, .

Krótko mówiąc, dramat wypełniony postaciami i sytuacjami z życia codziennego, w którym Telemundo odchodzi od brutalnych opowieści o świecie handlu narkotykami i wraca do formuły, która sprawdziła się dla niego tak dobrze w zeszłym roku z  Betty en NY .


david-chocarro-y-mariana-trevic3b1o.jpg
David Chocarro i Mariana Treviño

100 dni na zakochanie opowiada historię dwójki przyjaciółek, które po 20 latach małżeństwa decydują się rozstać ze swoimi mężami.

Po upływie 100 dni będą musiały zdecydować, czy kontynuować chcą z nimi życie, czy nie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *