Zwiastun 'Elite’ ujawnia nową ofiarę


Netflix przedstawia oficjalny zwiastun trzeciego sezonu


Uwaga, ten artykuł zawiera spoilery

Encinas ponownie otwierają drzwi i robią to z nową mroczną tajemnicą do rozwiązania. Netflix wydał w poniedziałek oficjalny zwiastun trzeciego sezonu Elite , który będzie dostępny na platformie streamingowej od 13 marca.

W trailerze, który trwa półtorej minuty, możesz zobaczyć, jak bohaterowie tej historii są teraz zaangażowani w morderstwo Polo . Kto zabił mordercę Mariny? To wielka tajemnica, z jaką gigant przygotowuje premierę Elite 3 .

Ponadto w nowym sezonie studenci Las Encinas zmierzą się z ostatnimi miesiącami w instytucie, etapem, w którym będą musieli podejmować decyzje, które mogą zmienić ich przyszłość na zawsze. Podróż, w której miłość, seks i przyjaźń będą bardziej obecne niż kiedykolwiek , ale także zazdrość, tajemnice i pragnienie zemsty, które grożą zniszczeniem życia, które tak naprawdę ma się wkrótce rozpocząć …


Więcej informacji o „Elite” T3

W trzecim sezonie Elite ponownie wystąpią Miguel Bernardeau (Guzmán), Danna Paola (Lu), Itzan Escamilla (Samuel), Arón Piper (Ander), Omar Ayuso (Omar), Ester Expósito (Carla), Mina El Hammani (Nadia ), Álvaro Rico (Polo), Georgina Amorós (Cayetana), Claudia Salas (Rebeca) i Jorge López (Valerio). Sergio Momo (Yeray) i Leïti Sène (Malik) to nowe postacie.

Daniel de la Orden i Jorge Torregrossa są odpowiedzialni za kierowanie trzecią częścią rozdziałów, które napisali Darío Madrona, Almudena Ocaña, Carlos C. Tomé, Andrés Seara i Jaime Vaca Quintanilla.

Udostępnij
Sprawdź także  Netflix: Javier Ponce mówi o „Madre sólo hay dos”: otworzyło to mój instynkt ojcowski

Zostaw odpowiedź