Wszystko, co musisz wiedzieć przed obejrzeniem – Elite – Season 3


Już następuje premiera trzeciego sezonu dajemy Ci 6 punktów do zapamiętania przed powrotem do Las Encinas w krótkim podsumowaniu „Elite”.


Wraz z pierwszym sezonem Elite stał się międzynarodowym fenomenem kulturowym. W rzeczywistości, zgodnie z informacjami opublikowanymi przez Netflix w styczniu 2019 r., serię stworzoną przez Darío Madronę i Carlosa Montero obejrzało ponad 20 milionów widzów w pierwszym miesiącu premiery.

Rok i dwa sezony później hiszpański serial powraca na ekran w ten weekend, prezentując oczekiwany trzeci sezon. Opowiadamy o punktach do zapamiętania przed powrotem do Las Encinas w krótkim podsumowaniu Elite .

Ostrzeżenie: to podsumowanie Elite zawiera spoilery.


Bałagan w Las Encinas

Ciągłe tarcia między chłopcami z różnych klas społecznych sprawiają, że Las Encinas jest idealnym miejscem na zabójstwo. Podczas tańca pod koniec roku uczniowie odkrywają bezwładne ciało Mariny ( María Pedraza ), młodej osoby zarażonej wirusem HIV – dodatkowo była w ciąży z Samuelem ( Itzan Escamilla ), uczniem w liceum, z którym miała ulotny romans. Zostaje on głównym podejrzanym po tym, jak został znaleziony na miejscu zbrodni


Przegląd elity 1
Netflix

Kradzież z konsekwencjami

Po dowiedzeniu się, że Nano ( Jaime Lorente ), brat Samuela, z którym również miała związek miłosny, jest zagrożony przez grupę bandytów, Marina pomaga mu ukraść kolekcję zegarków ojca Carli ( Ester Expósito ).

Jednak po poznaniu tożsamości złodziei Polo ( Álvaro Rico ) spotyka Marinę i uderza ją mocno w głowę, powodując jej śmierć. W końcu Carla i Christian ( Miguel Herrán ), którzy byli świadomi czynów Polo, zostają wspólnikami, a Nano zostaje niesprawiedliwie oskarżony.


Przegląd elity 2
Netflix

Zakazana miłość

Guzmán ( Miguel Bernardeau ), starszy brat Mariny, nienawidzi Becków, ponieważ należą do klasy ludzi, którzy zniszczyli życie jego siostry. Jednak jego perspektywa zmienia się, kiedy poznaje Nadię ( Mina El Hammani ), muzułmańską dziewczynę z Las Encinas – której oczywiście nie wolno być w relacjach z żadnym mężczyzną, który nie podziela swojej religii – która stara się zostać najlepszą w klasie. Wtedy pojawia się Lu, jego dziewczyna, która nie chce stracić miłości swojego życia ani statusu w szkole.

Tymczasem Carla i Polo, którzy lubią ze sobą uprawiać seks i z innymi ludźmi, występują w ognistym trójkącie miłosnym z Christianem, ostatnim ze stypendystów w szkole średniej. Jednak to, co zaczęło się jako związek wielowymiarowy, komplikuje śmierć Mariny.


Przegląd elity 3
Netflix

Dramaty, dramaty i inne dramaty

Począwszy od drugiego sezonu, Élite ma nowe twarze: Cayetana ( Georgina Amorós ) jest dziewczyną o ograniczonych zasobach, która prowadzi całkowicie wymyślone życie dzięki serwisom społecznościowym; Rebeca ( Claudia Salas ) to nowa bogata kobieta, która zarobiła fortunę na nielegalnych interesach; oraz Valerio ( Jorge López ), przybysz, który utrzymuje dziwny i zakazany związek z Lu, jego przyrodnią siostrą.

Tymczasem inne postacie również przechodzą trudne chwile: Nadia patrzy, jak jej rodzinny świat eksploduje po nawiązaniu romansu z Guzmanem; Z kolei Ander ( Arón Piper ) dowiaduje się o mrocznej tajemnicy Polo; Carla ma dość ukrywania swojego byłego chłopaka; a Lu ( Danna Paola ) patrzy, jak jej bańka przywilejów eksploduje.


Przegląd elity 1
Netflix

Wymuszone zniknięcie

Starając się rozwiać wszelkie dowody wskazujące na winę córki, ojciec Carli planuje wypadek motocyklowy, aby usunąć Christiana z równania. Bez niego w Las Encinas sekret jest bezpieczny. Jednak zmuszony do wykazania niewinności brata i wyjaśnienia tajemnicy śmierci ukochanej, Samuel znika, gdy podejmuje dochodzenie, które prowadzi go do poznania prawdy.

W sezonie wszyscy przypisują jego nieobecność morderstwu; szybko jednak odkrywają, że młody stypendysta był uchodźcą w jednym z domów Guzmána.


Netflix

Moment spowiedzi

Po tym, jak Lu opublikowała bolesne wideo, w którym utrzymywała stosunki seksualne z Guzmánem, Nadia postanawia powiedzieć rodzicom prawdę i prosi o wybaczenie za hańbę, jaką stanowi to dla rodziny. Jednak daleko im do pogardy lub wyrzucenia jej z domu, jak to się stało z Omarem ( Omar Ayuso ), kiedy powiedział im o swoich preferencjach seksualnych, ale ojciec zapewnia jej pełne wsparcie.

Jednocześnie Valerio, całkowicie rozczarowany decyzjami swojej przyrodniej siostry, postanawia się zemścić. W środku rodzinnego obiadu pisze do ojca, każąc mu zajrzeć pod stół, a on wsuwa stopę między nogi Lu.

Wreszcie ze strachu Carla wyznaje policji, że prawdziwym zabójcą Mariny jest Polo; Jednak on stanowczo temu zaprzecza i po zatrzymaniu domaga się natychmiastowej wolności. Dwa tygodnie później wrócił do Las Encinas, ponieważ nic nie udowodnionoe, pozostawiając więcej niż jedną osobę z otwartymi ustami.


Netflix

Teraz tak, po tym krótkim podsumowaniu jesteś gotowy, aby zobaczyć Elite .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *