‚Veneno’ wypuszcza oficjalny zwiastun


Nowa seria Los Javis


29 marca odbędzie się premiera jednej z najbardziej oczekiwanych hiszpańskich serii. Mam na myśli Veneno , projekt prowadzony przez Los Javisa dla Atresplayer Premium (platformy Atresmedia), który wprowadzi na ekran życie Cristiny Ortiz, znanej w świecie rozrywki jako La Veneno.

Ten tytuł od pewnego czasu hałasuje w sieciach społecznościowych. Jest to biografia skoncentrowana na jednej z najpopularniejszych ikon LGTBI w Hiszpanii, którą zarządzają również ludzie odpowiedzialni za Paquitę Salas i La Llamadę.

Premiera Veneno jest tuż za rogiem, a Atresmedia dzieli się swoim oficjalnym zwiastunem , podsycając szum wśród największych fanów.Twarze „Veneno”

Isabel Torres, Daniel Santiago i Jedet przewodzą obsadzie Veneno, która obejmuje także tak ważne nazwiska, jak  Lola Dueñas (Instinto), Goya Toledo (Acusados) y Ester Expósito (Élite) . Obsadę uzupełniają: Paca La Piraña, Sophia Lamar, Mariona Terés, Mercedes León, Elvira Mínguez, Lara Martorell, Marcos Sotkovszki, Ciro Petrone, Pepón Nieto, Jordi Vilches, Ángel Garó, Mona Martínez i Desirée Rodríguez .

Serial jest fikcją zainspirowaną przez  ¡Digo! Ni puta ni santa , oficjalne wspomnienia o La Veneno napisane przez dziennikarkę Valerię Vegas, również jedną z najlepszych przyjaciółek bohatera i część zespołu piszącego serial.


O czym jest „Venono”?

Kiedy Valeria była małą dziewczynką, nigdy nie rozumiała, dlaczego ludzie nazywali ją imieniem, które nie było jej imieniem. To samo stało się z Cristiną, wówczas mylnie nazywaną „Joselito”, która musiała przeżyć brutalne i okrutne dzieciństwo w Hiszpanii lat sześćdziesiątych . Dwie kobiety, które urodziły się w bardzo różnych czasach, ale przypadkiem lub przeznaczeniem, zjednoczyły się na zawsze, gdy Valeria, studentka dziennikarstwa, postanowi napisać książkę o życiu kultowej Cristiny, La Veneno.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *