Televisa potwierdza cztery bohaterki nowej telenoweli Vencer el desamor


Claudia Álvarez i Daniela Romo wraz z dwiema innymi meksykańskimi aktorkami prowadzą tę historię „Vencer”, która wkrótce rozpocznie się w Meksyku.


Po sukcesie  Vencer el miedo , telenoweli na czele z Pauliną Goto i Danilo Carrerą, która znajduje się w ostatnich rozdziałach w Meksyku; Meksykańska producent Rosy Ocampo przygotowuje nowy melodramat w ramach serii „Vencer” zatytułowanej Vencer el desamor .

Tak jak miało to miejsce w poprzedniej serii, którą ozdobi David Zepeda, bohaterami będą cztery kobiety w różnym wieku, których nazwiska ujawniono we wtorek w promocyjnym filmie emitowanym przez Televisa.Według plotek przez kilka tygodni jedną z aktorek, która poprowadzi ten melodramat, będzie Claudia Álvarez , która pod koniec roku zadebiutowała jako matka Kiry .

Meksykańska aktorka wraca do pracy w ten sposób zaledwie trzy miesiące po porodzie i robi to z Zepedą, który będzie jej miłością w tej historii.


claudiaalvarez-3.jpg
Claudia Alvarez

„Oczywiście możesz [połączyć macierzyństwo z pracą], produkcja, do której zamierza wejść, była bardzo otwarta na zapewnienie udogodnień, dzięki którym można kontynuować karmienie dziecka itp. Televisa była niesamowita, pomagając środowisku być adekwatnym, aby dokładnie spełniała te dwa wielkie obowiązki ” – oświadczył mąż Claudii, producent Billy Rovzar , kilka tygodni temu w wywiadzie dla Televisa Espectáculos.

telenowela to długo oczekiwany powrót na fora nagrań Televisy pierwszej meksykańskiej aktorki Danieli Romo, która po prawie trzech latach nieobecności w telewizji dołącza do czołowej obsady tego nowego melodramatu, który wkrótce rozpocznie nagrywanie w Mexico City .


Daniela Romo
Daniela Romo

Wiodący kwartet telenoweli uzupełnia młoda meksykańska aktorka Julia Urbini , która dała życie córce Adriany Louvier w melodramacie Caer en tentación (2017) oraz Valentina Buzzurro , która niedawno stała się częścią obsady serialu Televisa  Los pecados de Bárbara.


julia-urbini-y-valentina-buzzurro.jpg
Julia Urbini i Valentina Buzzurro

Jeśli nie będzie żadnych zmian w ostatniej chwili,  Vencer el desamor  będzie miał premierę w Meksyku 13 lipca w Las Estrellas

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *