Televisa anuluje prezentację swojej telenoweli z powodu koronawirusa


Meksykańska stacja telewizyjna podejmuje środki ostrożności, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby, przyjmując odpowiednie środki higieny i ochrony


Pandemia koronawirusa, która obecnie wynosi ponad 200 000 przypadków zarażeń na całym świecie, zaburza plany wielu sieci telewizyjnych, w tym Televisy.

Firma, która miała mieć w środę zaprezentuje w Meksyku prezentację swojej nowej telenoweli,  Te doy la vida  na forum 9 Televisa San Ángel, postanowiła odwołać to wydarzenie jako środek zapobiegawczy, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się COVID-19.

Melodramat z udziałem José Rona , Evy Cedeño Jorge Salinasa nadal utrzymuje datę premiery na następny poniedziałek, 23 marca w Las Estrellas.


josc3a9-ron-te-doy-la-vida.jpg
José Ron protagonista

Fabuła, opowiada historię dwóch rodzin, które nawiązują kontakt przez Nicolása (Leonardo Herrera), przybranego syna Eleny (Cedeño) i Ernesto ( Jorge Salinas ).

Elena, Ernesto i Nicolás byli szczęśliwą rodziną, dopóki u Nicolása nie zdiagnozowano białaczki.

Fabuła rozpoczyna się, gdy rodzina znajduje się w rozpaczliwej sytuacji, a Nicolás pilnie potrzebuje przeszczepu szpiku kostnego i tylko Pedro (Ron), biologiczny ojciec Nicolasa, jest z nim zgodny.

W przeciwieństwie do Telemundo, który zawiesił produkcję nowej telenoweli  100 días para enamorarnos  do odwołania, Televisa nadal nagrywa swoje różne serie w Meksyku, w tym Como tú no hay 2 i Imperio de mentiras , ten ostatni z Angelique Boyer i Andrés Palacios .


angelique-boyer-3.jpg
Angelique Boyer,

W rzeczywistości francuska aktorka udostępniła wczoraj kilka filmów za pośrednictwem Instagram Stories, na których pojawia się w Televisa San Ángel, nagrywając swoje sceny.

Meksykańska stacja telewizyjna podjęła ekstremalne środki ostrożności, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby wśród obsady telenoweli, przyjmując odpowiednie środki higieny i ochrony, takie jak ochraniacze na usta, żel antybakteryjny, a także ograniczając połączenia do nagrywania na zewnątrz.

Zgodnie z najnowszymi danymi dostarczonymi przez El País, Meksyk ma obecnie nieco ponad 90 potwierdzonych przypadków koronawirusa.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *