Televisa anuluje prezentację swojej telenoweli z powodu koronawirusa


Meksykańska stacja telewizyjna podejmuje środki ostrożności, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby, przyjmując odpowiednie środki higieny i ochrony


Pandemia koronawirusa, która obecnie wynosi ponad 200 000 przypadków zarażeń na całym świecie, zaburza plany wielu sieci telewizyjnych, w tym Televisy.

Firma, która miała mieć w środę zaprezentuje w Meksyku prezentację swojej nowej telenoweli,  Te doy la vida  na forum 9 San Ángel, postanowiła odwołać to wydarzenie jako środek zapobiegawczy, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się .

Melodramat z udziałem José Rona , Evy Cedeño Jorge Salinasa nadal utrzymuje datę premiery na następny poniedziałek, 23 marca w Las Estrellas.


josc3a9-ron-te-doy-la-vida.jpg
José Ron protagonista

Fabuła, opowiada historię dwóch rodzin, które nawiązują kontakt przez Nicolása (Leonardo Herrera), przybranego syna Eleny (Cedeño) i Ernesto ( Jorge Salinas ).

Elena, Ernesto i Nicolás byli szczęśliwą rodziną, dopóki u Nicolása nie zdiagnozowano białaczki.

Fabuła rozpoczyna się, gdy rodzina znajduje się w rozpaczliwej sytuacji, a Nicolás pilnie potrzebuje przeszczepu szpiku kostnego i tylko Pedro (Ron), biologiczny ojciec Nicolasa, jest z nim zgodny.

W przeciwieństwie do Telemundo, który zawiesił produkcję nowej telenoweli  100 días para enamorarnos  do odwołania, nadal nagrywa swoje różne serie w Meksyku, w tym Como tú no hay 2 i Imperio de mentiras , ten ostatni z Angelique Boyer i Andrés Palacios .


angelique-boyer-3.jpg
,

W rzeczywistości francuska udostępniła wczoraj kilka filmów za pośrednictwem Instagram Stories, na których pojawia się w Televisa San Ángel, nagrywając swoje sceny.

Meksykańska stacja telewizyjna podjęła ekstremalne środki ostrożności, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby wśród obsady telenoweli, przyjmując odpowiednie środki higieny i ochrony, takie jak ochraniacze na usta, żel antybakteryjny, a także ograniczając połączenia do nagrywania na zewnątrz.

Zgodnie z najnowszymi danymi dostarczonymi przez El País, ma obecnie nieco ponad 90 potwierdzonych przypadków koronawirusa.

Udostępnij
Sprawdź także  Piekło Lucho Velasco po zagraniu Manína w „La Reina del Flow”

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź