‚Spanish Crown’ trwają prace nad serialem o Burbonach


Producentka Ana Pastor będzie odpowiedzialna za stworzenie „rodziny królewskiej”


Newtral i Exile Content ogłosili uruchomienie „ Una familia real” , pierwszej międzynarodowej produkcji o monarchii hiszpańskiej.

Dokumentacja opowie o najnowszej historii Burbonów, jednej z najstarszych monarchii w Europie. 

Wszystko to z naciskiem na sukcesję i panowanie Juana Carlosa I, pierwszego hiszpańskiego króla. Abdykował on po kilku skandalach.


Będzie przedstawiona „rodzina królewska” z niepublikowanymi obrazami i dokumentami,

Juan Carlos I , 39-letni przywódca państwa hiszpańskiego, będzie bohaterem pierwszego rozdziału tej serii.

Historia zbudowana jest na podstawie archiwum historycznego , niepublikowanych zdjęć i dokumentów oraz zeznań historyków, pisarzy, dziennikarzy, współpracowników i osób bliskich rodzinie królewskiej.



Będą więc historie o skandalach, relacjach między różnymi członkami monarchii hiszpańskiej , roli, jaką odegrali w radzie politycznej w Hiszpanii i za granicą w ostatnich dziesięcioleciach.

Prezydent Exile zwraca uwagę, że w tej chwili „istnieje duże zainteresowanie i apetyt na wysokiej jakości seriale dokumentalne, w tym także o najnowszej historii korony hiszpańskiej. (…) Ta druga współpraca z naszymi partnerami w Newtral łączy wysokiej jakości dziennikarstwo, które charakteryzuje Ana i jej zespół, oraz najwyższe wartości produkcyjne , z historią, której nigdy wcześniej nie opowiedziano w ten sposób dla globalnej publiczności. ”

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *