Selena stworzyła historię, pierwsza latynoska wprowadzona do The Star Trail of Fame At Rodeo Houston


Selena Quintanilla została oficjalnie wprowadzona do Star Trail of Fame at the Rodeo Houston, tworząc historię jako pierwsza artystka latynoska i ogólnie druga aktorka kobieca, jak dowiedział się Billboard .

Ogłoszenie zostało wydane w niedzielę (8 marca) poprzez zestaw zdjęć i filmów opublikowanych na koncie Rodeo na Instagramie, pokazujących odsłonięcie złotej tablicy umieszczonej obok Elvisa Presleya . Obecna była Suzette i AB Quintanilla, rodzeństwo Seleny.

26 lutego rodzina Quintanilla i fani uhonorowali 25 lat, odkąd Selena i Los Dinos po raz ostatni wystąpili na scenie w Houston Astrodome w Rodeo. Królowa Tejano występowała tam trzy lata z rzędu (1993-1995), ostatecznie pobijając swój rekord dzięki spektaklowi telewizyjnemu z 1995 roku, który przyciągnął prawie 67 000 uczestników.

Selena stała się dziewiątą osobą wprowadzoną do Star Trail Brooks and Dunny, i inni. Odsłonięcie odbyło się nie tylko w Międzynarodowy Dzień Kobiet, ale także w Go Tejano Day w Rodeo Houston, uznający kulturę hiszpańską w dziedzictwie Teksasu.Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *