Sebastián Yatra i Ricky Martin łączą siły


Kolumbijski piosenkarz i Portorykańczyk stworzyli piosenkę „Falta Amor”, która ma premierę dzisiaj 


Dwójka utalentowanych artystów połączyła się, aby stworzyć motyw pełen blasku świec oraz dobrych wibracji. Sebastián Yatra i Ricky Martin postanowili zjednoczyć swoje głosy w singlu „ Falta Amor ”.

Sebastián Yatra dzieli się swoim talentem z innymi artystami już od jakiegoś czasu. Zrobił to już z piosenkami „Alguien robó” z Nacho i Wisinem oraz „Robarte un beso” z Carlosem Vivesem.

Teraz Kolumbijczyk łączy swój talent z Portorykańczykiem w piosence „ Falta Amor”. Obaj zgodzili się, że w czasach kwarantanny piosenka stara się wyrażać uczucia bez strachu, a przede wszystkim chcieli dać fanom kilka chwil na odwrócenie uwagi dla zdrowia. Wraz z piosenką, obaj prezentują wideo singla w swoich sieciach.

To pierwszy raz, kiedy oboje współpracują nad piosenką, a sam Ricky Martin był podekscytowany tym wydarzeniem: „Cóż za przyjemność móc współpracować przy tej piosence, bracie. Po drodze wystąpiło wiele dobrych rzeczy. #FaltaAmor w ten czwartek. Na wszystkich platformach cyfrowych” – pisał.

Yatra nie pozostawał daleko w tyle i na swoim koncie na Instagramie (@sebastianyatra) stwierdził: „Może #FaltaAmor nas stworzył, ale jestem pewien, że wiara, nadzieja i empatia pomogą nam uratować to, co zaginęło. Bóg ma swój plan. Odrodzimy się silniejsi niż kiedykolwiek. ” Udostępnij
Sprawdź także  Światowy Dzień RBD: dlaczego dziś i dlaczego jest obchodzony?

Zostaw odpowiedź