Sebastian Yatra i Lele Pons coś knują


Wenezuelka składa prośbę


Czasami nieuniknione jest zastanawianie się, czy dni Sebastiana Yatry są dłuższe niż 24 godziny, ponieważ… ciągle się coś dzieje! Rzadko jest tydzień, w którym nie ma nic nowego do zaprezentowania. Tym razem miał podwójną bombę.

Z jednej strony ogłosił, że będzie gościnnym artystą na wspólnej trasie Enrique Iglesiasa i Ricky’ego Martina, a z drugiej strony wydał nową piosenkę, TBT , z udziałem Manuela Turizo i Rauw Alejandro . W międzyczasie ma czas na gale wręczenia nagród, na dzielenie się czasem ze swoją dziewczyną i na kolejne tysiące historii, że wystarczy spojrzeć na jego sieci społecznościowe, aby poznać jego poziom aktywności.

Dodatkowo dał nam znać, że coś się dzieje z Lele Pons .

W tej chwili widzieliśmy, jak wspólnie nagrywają TikTok, w którym tańczą tę nową piosenkę Yatra i trzeba przyznać, że są ze sobą ściśle powiązane. Czy odważysz się nauczyć choreografii?


@sebastianyatra

@lelepons @anwar ##tbtchallenge ????? ##foryou ##fyp

♬ TBT – Sebastián Yatra & Rauw Alejandro & Manuel Turizo

„????? @lelepons jesteś crack! Hahahaha, mieliśmy wczoraj brutalny czas !!! Obecnie pokazujemy , co nagraliśmy „ @notalent ”, kolumbijczyk napisał pod zdjęciem, na którym możemy ich zobaczyć razem.

Poza tym, co już widzieliśmy, nie mamy szczegółów na temat tego, co doprowadziło ich do spotkania się w Kalifornii. Wiemy już, że zrezygnowała z muzyki miejskiej i być może zwróciła się do Kolumbijczyka, aby przyspieszyć karierę muzyczną.Oczywiście wydaje się, że dobrze się dogadywali i mają już własne prywatne żarty. „Nastrój” Proszę , nie mów nikomu, z kim się umawiam – skomentowała do postu piosenkarza. „Policzę to”, odpowiedział.

Udostępnij
Sprawdź także  Lucerito Mijares: pięć 5 pseudonimów, które ma piosenkarka

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź