Rosalía niespodziewanie wydaje singiel „Dolerme”


W tym trudnym czasie postanowiła poświęcić swoją energię i serce tworzeniu muzyki dla swoich fanów


Hiszpańska piosenkarka i autorka tekstów, Rosalía, wydała singiel „Dolerme”, piosenkę lekką i przyjemną, zaskakując wszystkich.

Wraz z nową melodią autorka „Brillo” wysłała emocjonalne przesłanie za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych do swoich fanów po czterdziestce, a także tych, którzy nie byli w stanie poddać się kwarantannie i muszą pracować.

„Wielu z nas jest poddanych kwarantannie, a wielu z nas opuszcza domy. Przechodzę kwarantannę, trochę straciłam poczucie czasu, ponieważ zdecydowałam, że nie zamierzam za dużo o tym myśleć, a zamiast tego zamierzam włożyć całą energię i serce w coś innego ”- napisała piosenkarka.

Ponadto podkreśliła, że ​​tworzenie dla niej muzyki jest kwestią zdrowia psychicznego. „Wiem, że to, co robię jako artysta, może wydawać się zbędne, dla niektórych tak właśnie będzie; ale dla mnie umiejętność tworzenia muzyki to zdrowie psychiczne”.

W tym samym czasie oznajmiła: „Ta piosenka nazywa się ‚Dolerme‚ i mam nadzieję, że sprawi, że poczujesz się trochę lepiej, tak jak ja, kiedy to tworzyłam…”

Dolerme, została wydana kilka godzin temu i ma już kilkaset tysięcy wyświetleń na YouTube, oprócz tego jest dostępna na wszystkich platformach muzyki cyfrowej.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *