Ricky Martin zmienia wygląd i apeluje do młodych ludzi


„Muszę widzieć cię jako przestępcę”


Ricky Martin był jednym z pierwszych artystów mieszkających w Stanach Zjednoczonych, który zmobilizował się, aby wysłać wiadomość o odpowiedzialności i wsparciu dla kwarantanny. Wygłosił już kilka przemówień na ten temat i nadal to czyni.

Ostatnie wideo, które opublikował, pozwala nam zobaczyć, że w tym biegu zmienił wygląd. ‚Proszę bardzo, kwarantanna. Kolor fioletowy/różowy. Mój syn powiedział: „Tato, chcę kolor pasji czerwony ”’, wyjaśnia nowy kolor swoich włosów.

Anegdota o wszystkim, co się dzieje. „To wszystko wydaje się być science fiction, filmem science fiction, a najgorsze jest to, że nie mamy dużo danych, mamy tylko 11 tygodni danych, a do tego dodaje się nutkę zaprzeczenia przez wiele osób, które nie mają pojęcia o skali tego problemu„ Zastanawia się.

Nie wahał się upomnieć wielu młodych ludzi, którzy czują się wykluczeni z kryzysu: „Wiele osób mówi „ tak, dotyczy to tylko osób starszych, nie mam problemów, jestem młody ”. Właśnie ukazało się badanie z rządu federalnego Stanów Zjednoczonych, które mówi, że 20% pacjentów hospitalizowanych tutaj, w Stanach Zjednoczonych, ma od 20 do 44 lat, czyli teoria, że to wpłynie na naszych rodziców lub dziadków, jest już za nami ”.Twierdzi, że w tej chwili jedynym sposobem na walkę z wirusem jest kwarantanna, „surowa, radykalna kwarantanna, ponieważ wirus ten jest poważny i radykalny, nie ma dla nas współczucia . Naszym jedynym wyjściem jest izolacja społeczna ”.

Nie wszyscy myślą tak jak on i jest świadomy, że wciąż jest wielu ludzi, którzy wychodzą na ulice, idą na plażę, do restauracji: „Nie mam wyboru, muszę myśleć, że są niebezpieczni, nieświadomi ”.

Jest to stanowcze: „to osoba, która nie ma empatii, muszę postrzegać cię jako przestępcę, ponieważ być może jesteś nosicielem i nie pomagasz sprawie”.

To trudne,. „Ta rozmowa pochodzi z rozmów, które przeprowadziłem z przyjaciółmi, którzy zostali zarażeni i żyją obecnie w strasznej niepewności ” – mówi.A jego przesłanie jest jasne: „Zostań w domu, nie bądź nieodpowiedzialny. Moje szczęście zależy od ciebie, a twoje szczęście zależy ode mnie ”.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *