Raymix nawiązuje współpracę z Pauliną Rubio


La Chica Dorada (Złota Dziewczyna) wyrusza do Kolumbii z motywem „ Tú y yo ”


Meksykańska piosenkarka i muzyk Raymix oświadczyli, że ​​scena muzyczna powinna zacząć się nieco rozszerzać, ponieważ uznanie i nagrody powinny dotrzeć do gatunków, które nie są modne, jak to miało miejsce w przypadku niektórych nagród .

W jednym z wywiadów wykonawca elektrokolumbii wyjaśnił, że właśnie w celu otwarcia większej przestrzeni dla innych gatunków muzycznych przybył na festiwal muzyki elektronicznej EDC 2020, gdzie początkowo wątpił w akceptację publiczności.

„Na początku bałem się, ponieważ nie byłem tak pewny, co się stanie. Nie wiedziałem, czy publiczność, która za mną podążyła, była w tym czasie i byłem zaskoczony, że tak, rzeczywiście, dźwięki elektroniki, które wprowadziłem do cumbia, mają swój wpływ, a ludzie byli podekscytowani, tańczyli i cieszyli się z tego ”, Raymix zwrócił uwagę, że podczas prezentacji zachwycił uczestników takimi tematami, jak „ Oye mujer” i “Dónde estarás” .

Wśród niespodzianek, które przygotowuje Edmundo Gómez Moreno, prawdziwe imię Raymix, jest uruchomienie piosenki „Tú y yo”, we współpracy z piosenkarką Pauliną Rubio

Piosenkarz  ogłosił też, że już pracuje z postaciami takimi jak Horacio Palencia, Kalimba i Aleks Syntek , filarami różnych gatunków muzycznych niż te, którymi zarządza.

„Zamierzam współpracować z Horacio Palencia, który jest wybitny w tworzeniu muzyki regionalnej; Poza tym współpracuję z Kalimbą, a wraz z Aleksem Syntkiem zamierzamy zrobić cumbia, ponieważ on też bardzo to lubi ”- zakończył Raymix, który zrewolucjonizował muzykę cumbia.     

Udostępnij
Sprawdź także  Enrique Iglesias i Bad Bunny wspólnie zaprezentowali „El Bano”

Zostaw odpowiedź