Photo by Anna Shvets

Od Plácido Domingo do Camili Sodi; artyści, którzy mają Covid-19


Aktorzy, piosenkarze i członkowie rodziny królewskiej korzystali z sieci społecznościowych, aby ogłosić, że uzyskali pozytywny wynik testu na koronawirusa


Oto niektóre z międzynarodowych gwiazd telewizyjnych, filmowych i muzycznych, które ogłosiły zarażenie i teraz proszą w swoich sieciach o pozostanie w domu:


Aktorka i piosenkarka zgłosiła za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych, że ona i jej 9-letnia córka również zostały zarażone Covid -19. Aktorka, oprócz ogłoszenia swojej sytuacji, poprosiła również swoich fanów o szczególną opiekę nad tymi, którzy już cierpią na tę chorobę.


Była uczestniczka La Academia, , poprzez wideo, które przesłała do sieci społecznościowych, gdzie można ją zobaczyć na noszach i z maską, ujawniła, że ​​cierpi na koronawirusa.

Esteban Arce
Prowadzący „Expreso de la Mañana” na Foro Tv, również pozytywnie przetestował . To jego partnerka Alejandra Aguayo skomentował stan zdrowia, informując, że ma się dobrze i że nie miał poważnych objawów, ale musiał zostać poddany kwarantannie.

Odalys Ramírez
Gospodyni telewizyjna Odalys Ramírez jest jedną z osób dotkniętych wirusem. Wyjaśniła, że ​​uświadomiła sobie ten fakt po zakończeniu transmisji wiadomości „Al Aire con Paola Rojas”, kiedy to poczuła, że ​​podczas siedzenia brakuje jej tchu, więc wykonała test Covid- 19, który był pozytywny.

Patricio Borghetti
Ze swojej strony Patricio Borghetti, partner Ramíreza, również ma koronawirusa, chociaż przesłał wideo do swojej sieci społecznościowej, gdzie wyjaśnia, że ​​jeszcze nie miał żadnych objawów, poprosił również swoich zwolenników, aby zachowali spokój i nie popadali w panikę

Horacio Franco
Flecista i dyrygent orkiestry Capella Varroca w Meksyku, Horacio Franco, również otrzymał pozytywny wynik na po powrocie z trasy w Nowym Jorku.

Hilde Lara
Wokalistka Grupo Yndio była pierwszym potwierdzonym przypadkiem koronawirusa w Tijuanie. Lara została przebadana po tym, jak basistka grupy, Audomaro Pérez, uzyskała pozytywny wynik.

Danni Garcia
Aktorka znana w Polsce z roli Normy w 'Gorzkiej Zemsty' również walczy z koronawirusem. Jej stan w pewnym momencie się pogorszył i zabrano ją do szpitala


Znani na całym świecie

Plácido Domingo
Hiszpański Plácido Domingo poinformował także, że uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Oświadczył również, że pomimo tego, że ma kaszel i gorączkę, ma się dobrze, a on i jego rodzina są w izolacji,stosują odpowiednie leki.

Tom Hanks i Rita Wilson
Amerykański  Tom Hanks i jego żona, aktorka i piosenkarka Rita Wilson , byli pierwszymi gwiazdami Hollywood, które ogłosiły swoją infekcję 12 marca.

Idris Elba
Brytyjski Idris Elba, znany z udziału w filmach takich jak „Avengers”, ogłosił również 16 marca, że ma wynik pozytywny i wyjaśnił, że zostanie poddany kwarantannie.

Itziar Ituño
Aktorka Itziar Ituño, która gra inspektora Murillo w „La Casa de Papel”, potwierdziła kilka dni temu, że otrzymała pozytywny wynik testu na obecność wirusa.

Kristofer Hivju
Aktor Kristofer Hivju z przebojowej serii „Gra o tron” również pozytywnie przeszedł test na Covid-19.

Wirus nie szanuje nawet członków rodziny królewskiej

Książe Albert II
Książę Albert II, głowa państwa Monako, uzyskał pozytywny wynik, według rzeczników pałacu, jego stan jest stabilny, bez żadnego ryzyka.

Książe Karol
Książe Karol z Wielkiej Brytanii również złapał koronawirusa, źródła zbliżone do królewskiego domu, twierdzą, że zarówno on, jak i Camilla są w dobrym zdrowiu.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź