Elite fot. NEtflix

Obsada „Elite” anuluje wydarzenia w Meksyku z powodu koronawirusa


Wśród zaplanowanych działań był czerwony dywan i spotkanie z fanami serialu


Obsada hiszpańskiej serii Elite nie przeprowadzi wydarzeń zaplanowanych na środę i czwartek w Mexico City, aby uniknąć ryzyka związanego z możliwym rozprzestrzenianiem się koronawirusa, poinformował Netflix za pośrednictwem Twittera.

„Drogi Meksyku: Chłopaki z Las Encinas byli podekscytowani, że was zobaczą, ale chcemy być tak ostrożni, jak to tylko możliwe. Myśląc o zdrowiu wszystkich fanów„ ”, naszych pracowników i talentów, postanowiliśmy odwołać wydarzenia z 11 i 12 marca „ opublikowano na koncie Latin America.

Obsada serialu jest już w Meksyku, ale postanowili nie przeprowadzać zaplanowanych wydarzeń w celu zapobiegania globalnej pandemii  , ponieważ w Hiszpanii, skąd pochodzą, jest już ponad 2100 przypadków potwierdzonego zarażenia.

Młodzi aktorzy mieli spotkać się z fanami i prasą meksykańską. Wśród zaplanowanych działań był czerwony dywan i spotkanie z fanami serialu.

W środę na czerwonym dywanie potwierdzono obecność większości bohaterów serialu: Danny Paoli, Ester Expósito, Álvaro Rico, Itzana Escamilli, Claudii Salas i Jorge Lópeza.

W najbliższy piątek, 13 marca, odbędzie się premiera trzeciego sezonu produkcji , który będzie składał się z ośmiu rozdziałów, w których znane będą tajniki, motywacje oraz autor lub autorzy zabójstwa jednego z bohaterów.

„Miałem wszystkie kupione bilety do kupienia. (Jestem z Chile) i zarobiłem na karnety, a teraz stracę te pieniądze przez ciebie, ponieważ odwołali to wydarzenie. To niesprawiedliwe!” Wyraził użytkownik Twittera przed zawieszenie wydarzeń „” w Meksyku.

Obecnie w Meksyku jest niewiele potwierdzonych przypadków zarażenia, ale Netflix nie był jedynym, który podjął takie kroki: meksykańska grupa pop rockowa Zoé przełożyła „do odwołania” konferencję prasową, którą zaplanowała na piątek 13 marca w Ciudad z Meksyku, chociaż przyczyny nie zostały wyjaśnione.

Według danych dostarczonych przez meksykańskie Ministerstwo Zdrowia we wtorek wieczorem, siedem przypadków zostało potwierdzonych w kraju Ameryki Łacińskiej, a inne podejrzane przypadki są badane w różnych stanach.

Sprawdź także  Frida Kahlo będzie miała swój bioserial i to wszystko, co do tej pory wiadomo

Wydarzenia w pozostałej części świata również anulują wydarzenia, głównie muzyczne, które angażują duże tłumy ludzi i w których wirus może się rozprzestrzeniać.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź