Miguel Bosé ostrzega, że ​​w Meksyku „najgorsze dopiero nadejdzie”


Za pośrednictwem Instagrama piosenkarz wezwał do wsparcia w związku z kryzysem zdrowotnym, którego doświadcza się na całym świecie


„Najgorsze dopiero nadejdzie” – powiedział Miguel Bosé o pandemii koronawirusa w Meksyku. Wykonawca „ Si tú no vuelves” ostrzegał i wezwał do wsparcia w obliczu globalnego kryzysu zdrowotnego.

Artysta udostępnił na swoim Instagramie kilka zdjęć, na których można zobaczyć miejsca w Hiszpanii bez ludzi , całkowicie puste w wyniku wezwania ludności, by nie opuszczali domów z powodu COVID-19.

Bosé towarzyszył ponurym obrazom następującym komunikatem, gdzie ostrzegł Meksykanów:

„Tutaj w Meksyku atak dopiero się zaczyna. Najgorsze jeszcze przed nami. Jestem z każdym z was. Siła i wytrzymałość.”.Wśród komentarzy do publikacji można było przeczytać jak jego fani popierają sprawę, pisząc wiadomości zachęty, tj. „Fuerza España”, „Wkrótce z tego wyjdziemy”, „Razem jesteśmy silniejsi”.

Kilka dni temu zmarła aktorka Lucía Bosé, matka piosenkarza , więc Miguel udostępnił emocjonujące wideo, w którym pojawia się wraz z matką w Muzeum Frida Kahlo, a także można ją zobaczyć na próbach dźwiękowych i koncertach artysty.

Sprawdź także  Gloria Trevi: premiera singla "Vas a recordarme"

Filmowi towarzyszy hashtag „mamusia”, „z niebieskim sercem”, a w tle można posłuchać piosenki „ Te amaré ”, skomponowanej przez Bosé i Juana Carlosa Calderóna, wydanej w 1980 r. w ramach czwartego albumu zatytułowanego „Miguel„


View this post on Instagram

#Mami?

A post shared by Miguel Bosé Oficial (@miguelbose) on

Udostępnij

Zostaw odpowiedź