Maluma „smutny” po tym, jak został zmuszony do przełożenia europejskiej trasy koncertowej przez pandemię koronawirusa


Maluma tymczasowo anulował pozostałe występy podczas europejskiej trasy koncertowej „11:11” z powodu pandemii koronawirusa , jego przedstawiciel potwierdził to w czwartek.


„Przykro mi, ponieważ koncerty, które mieliśmy w Grecji, zostały odwołane ze względu na obecną sytuację globalną i wkrótce będziemy mieli informacje o wszystkim dla Grecji”, powiedział wykonawca „Que Pena” w oświadczeniu. „Miałem zamiar wystąpić podczas tej trasy, ale wraz z zespołem i obecnym globalnym klimatem musieliśmy podjąć tę decyzję ze względu na bezpieczeństwo naszych fanów, ekipy i nie tylko”.

26-letnia Maluma kontynuował: „Było to również wysoce zalecane przez urzędników państwowych ze względu na bezpieczeństwo wszystkich. Wkrótce podamy aktualizację o zmienionych terminach i bądź na bieżąco. Jest mi smutno, ale wkrótce was zobaczę i mam nadzieję, że zrozumiecie, że robię, dla bezpieczeństwa was wszystkich. ”

Wcześniej w czwartek jego zespół zarządzający powiedział w komunikacie prasowym: „Zapowiadane koncerty w pozostałych 14 miastach: Mediolanie, Atenach, Tiranie, Amsterdamie, Zurychu, Frankfurcie, Paryżu, Luksemburgu, Antwerpii, Barcelonie, Madrycie, Londynie i Stambule są przełożone. Nowe terminy zostaną ogłoszone jak najszybciej. ”

Pierwszym koncertem, który został przełożony z powodu choroby zakaźnej, był koncert Malumy w Mediolanie . 3 marca kolumbijski piosenkarz powiedział swoim fanom na Instagram Stories, że podjęto decyzję ze względu na jego i ich „dobre samopoczucie”.

Maluma nie jest jedynym artystą, który musi przełożyć daty koncertów z powodu wybuchu. Wcześniej w czwartek My Chemical Romance ogłosiło, że odkładają daty koncertów w Japonii z powodu obaw związanych z koronawirusem.

Odroczono także festiwale muzyczne, takie jak SXSW, Ultra, Coachella i Dyliżans.

Udostępnij
Sprawdź także  W ten sposób rejestrowana jest telenowela w czasach koronawirusa

Zostaw odpowiedź