Spotify Awards Julieta Venegas fot. Youtube

Julieta Venegas podnosi głos dla kobiet


Podczas ceremonii Julieta wykonała utwór „Mujeres”


Piosenkarka i aktorka Julieta Venegas podniosła głos kobiet podczas swojej prezentacji na pierwszej ceremonii Spotify Awards, podczas której towarzyszyło jej dziesięć kompozytorek, które na lewej ręce nosiły zielony szalik i wykonały razem piosenkę „Mujeres” .

Osobą odpowiedzialną za przedstawienie numeru była chilijska kompozytorka Ana Tijoux , która powiedziała: „Mamy tysiące ministerstw i politykę, którą tak długo próbowali nam odebrać, w imieniu kościołów i imion państwa. Urodziłyśmy się jako feministki, stałyśmy się feministkami jako walkę z historyczną przemocą wywieraną na nasze ciała ”.

„Dzisiaj, w imieniu wszystkich naszych zmarłych, sióstr, przyjaciół, córek, towarzyszy, matek i babć, mamy nadrzędne zadanie zorganizowania, zjednoczenia, myślenia o innym feminizmie, klasowym i popularnym, który otwiera wielkie centra myśli ”podkreśliła interpretatorka piosenek takich jak„ Sacar la voz ” i „ Antipatriarca ”.

Po poświęceniu swojego przemówienia ofiarom zabójstw , Ana przedstawiła Julietę Venegas , która pojawiła się na scenie National Auditorium w towarzystwie takich postaci, jak Tessa Ia, Carla Sariñana , Sol Pereyra , Fer Casillas, Silvana Estrada, Ruzzi. Otrzymały brawa od publiczności, gdy tylko zagrano akordy „Mujeres”, piosenki, która miała właśnie swoją premierę , w piątek, 6 marca.https://www.youtube.com/watch?v=84D_d1A4hMk
Udostępnij

Zostaw odpowiedź