Jorge Luis Pila wraca do telenoweli


Aktor dołącza do obsady nowej serii hiszpańskojęzycznej sieci z Erickiem Elíasem i Davidem Chocarro.


100 días para enamorarnos, nowa telemundowa telenowela, w której występują Erick Elías , Ilse Salas , David Chocarro i Mariana Treviño , nadal dodaje znane twarze do swojej obsady. Jeśli kilka tygodni temu była to żona Davida Chocarro, teraz jest to znany hiszpańskojęzyczny łamacz serc, który dołączył do obsady oczekiwanej serii w jej kulminacyjnym momencie .

To kubański aktor Jorge Luis Pila , który przez około trzy lata nie był widziany na ekranach Telemundo, z wyjątkiem gościnnego udziału, jaki w ubiegłym roku poczynił w jednym z rozdziałów Jednolitych  Decisiones: unos ganan, otros pierden .

Bohater niezapomnianych telenoweli takich jak  ¿Dónde está Elisa? ( Gdzie jest Elisa? ) i La patrona , Jorge Luis nagrywał sceny w poniedziałek z Elíasem, Chocarro i Geraldine Bazán.


jorge-luis-pila-en-100-dc3adas-para-enamorarnos.jpg

To właśnie Chocarro udostępnił zdjęcie poprzez Story na Instagramie.

100 días para enamorarnos  wyląduje w kwietniu w latynoskiej stacji i opowiada historię dwóch dobrych przyjaciółek Constanzy Franco (Salas), odnoszącej sukcesy i wyrafinowanej prawniczki, matki i żony; oraz Remediosy Rivera (Treviño), kochającej matki i żony, która w przeciwieństwie do swojej przyjaciółki jest wolnym duchem, który nie utrzymuje porządku w życiu.

Po 20 latach małżeństwa oboje postanawiają odejść od swoich mężów.W serii występują także m.in. Humberto Zurita , Héctor Suárez Gomís , Sylvia Sáenz , Sofía Lama , Andrés Almeida , Manuel Balbi , Lucas Velázquez i Daniela Bascopé .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *