Jennifer Lopez z podnieceniem świętowała 23 rocznicę premiery Seleny


Aktorka i piosenkarka oddała hołd niezapomnianej Selenie z głębokimi emocjami oraz nowymi materiałami z kręcenia i przygotowania filmu.


Była to jedna z najbardziej oczekiwanych premier, a także jeden z najlepszych występów Jennifer Lopez . Zaledwie 23 lata temu ukazał się film zawsze pamiętanej piosenkarki Seleny , która wstawiła Jen jako aktorkę.

Jej kariera dopiero się zaczynała, a dzięki tej postaci pokazała, że ma dusze artysty. W tym szczególnym dniu JLo świętowała z wielką wdzięcznością dzieło, które zbliżyło ją do roli artysty i kobiety .

„Selena była dla mnie wielką inspiracją i miałem szczęście, że mogłem ją zagrać. Jako artystka, ten film był wspaniałym doświadczeniem, które zapamiętam do końca życia ”- pisała nostalgicznie w swoich sieciach.Jej emocjonalnym słowom towarzyszy wideo pełne miłych wspomnień, które stanowią odę do artystki, która zostawiła nam tyle sztuki i dobrej muzyki .

Dzięki tym obrazom wykonawczyni „ Let’s get loud ” zabiera nas do taśmy z niepublikowanym materiałem od niej z rodziną Seleny i chwilami kręcenia za kamerami.


Selena Quintanilla


Oprócz tego, że to wspaniały prezent dla fanów, JLo zaprosił wszystkich do zrobienia tego samego i upamiętnienia Seleny obrazem, który przybliża nas do niej, jej życia i jej wspaniałej spuścizny.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *