J Balvin odpowiada, dlaczego nie ma koloru pomarańczowego w ‚Colores’?


Kolumbijczyk zagrał w jednym z ostatnich # YoMeQuedoEnCasaConLOS40


Balvin działa w branży muzycznej od ponad piętnastu lat, stając się jedną z najbardziej znanych twarzy reggaetonu i gatunku miejskiego. Kolumbijczyk, który zaczął śpiewając na ulicach Medellín, może teraz pochwalić się tym, że jest jednym z najbardziej pożądanych piosenkarzy i producentów.

Teraz, w środku kryzysu koronawirusa, artysta wydał swój szósty album studyjny, Colores . Jest to album konceptualny, w którym skala chromatyczna reprezentuje niektóre uczucia. Chodź, przesłuchanie tego w całości jest wysoce zalecanym doświadczeniem.

Cóż, 25 marca J Balvin otworzył drzwi swojego domu (a raczej telefonu komórkowego), aby opowiedzieć o swojej nowej pracy, marzeniu o śpiewaniu samotnie w Super Bowl i o tym, jak bardzo uwielbia Rosalíe. Wszystko to zrobił w jednym z ostatnich koncertów #YoMeQuedoEnCasaConLOS40. Wyjaśnił także, dlaczego nie ma piosenki o nazwie  Naranja (pomarańcz).

Odpowiedź była bardzo prosta i całkiem logiczna: „Brakuje wielu kolorów. Położyłem główny nacisk na takie, ponieważ chcieliśmy nagrać tylko dziesięć piosenek. Dziesięć piosenek musiało łączyć się z kolorami, a pomarańczy tam nie było ”.

Ponadto artysta zapewnił, że nie ma ulubionej piosenki, ponieważ „cały album ma sens”, ponieważ każdy kolor jest inny: „Są chwile dla każdego”.

Cóż, już wiemy. Kto wie, może w przyszłości odważy się stworzyć specjalną edycją z nowymi kolorami. Propozycje?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *