’Hogar’ – nowy thriller z Javierem Gutiérrezem i Mario Casasem na Netflix


Tętniący życiem thriller, który stylem przypomina filmy Davida Finchera, można już oglądać na platformie


Desperacja, gniew i dziwna atmosfera przypominająca najlepsze filmy Davida Finchera . Nowy film braci Pastor, Hogar (polski tytuł Były lokator) , pojawił się w serwisie Netflix.

Hogar to thriller z udziałem Javiera Gutiérreza i Mario Casasa. Fabuła przedstawia Javiera Muñoza (Gutiérrez), odnoszącego sukcesy byłego publicystę, który traci pracę. Pomimo swojego talentu ma prawie 50 lat, więc bardzo trudno mu znaleźć nowy pracę.

W miarę upływu czasu brakuje pieniędzy, a jego najemca jest zmuszony wyrzucić go z mieszkania, domu, który widział, jak rozwijał się przez lata pełne sukcesów.Zrozpaczony i przepełniony duchem chorej zemsty zaczyna szpiegować nowych lokatorów, którzy zajmują jego dom, z coraz bardziej niepokojącymi i mrocznymi intencjami.

Według słów Gutiérreza film jest „historią zejścia do piekła człowieka, który ma wszystko i nagle zostaje bez niczego”, odzwierciedlając społeczeństwo „ chore na materializm ” (skupione na posiadaniu), w którym żyjemy.

Hogar jest dostępny od 25 marca w serwisie Netflix . Prócz Casas i Gutiérreza w obsadzie znaleźli się: Bruna Cusí (Verano 1993), Ruth Díaz (Vis a Vis) i David Verdaguer (Lo dejo cuando quiera) .

Udostępnij
Sprawdź także  Gina Rodríguez zadebiutuje jako reżyser w filmie o tematyce bokserskiej

Zostaw odpowiedź