El Profesr (‚La casa de papel’) ma nową wiadomość dla ruchu oporu


Rozgrzewamy silniki na nowy sezon tej udanej serii Netflix


„Przestępcy nie są bohaterami” . Tak rozpoczęła się promocja nowego sezonu La Casa de Papel , który już wzbudził duże oczekiwania wśród fanów. Kilka słów, którym towarzyszył 30-sekundowy film, który zdawał się wskazywać, że policja dorwała grupę rabusiów.

Ale nie wszystko tam było. Przez kilka dni konto dzieliło się nowymi elementami czwartego sezonu, w których to inspektor Alicia wysłała groźne wiadomości do Profesora i jego grupy. Chociaż, jak wiadomo, ten zawsze trzyma asa w rękawie.

Zostało to wykazane w nowej promocji. W tym filmie Alicia zaczyna rzucać nową zastraszającą wiadomość, ale sygnał jest przejmowany i nagle na ekranie pojawia się Profesor. „To przesłanie dla Ruchu Oporu” – mówi na początku swojego wystąpienia.


Mowa, która ostatecznie staje się słowem zachęty do odkrycia przejrzystości. Dla fanów tej fabuły przestępcy znów są bohaterami filmu . „Za Nairobi. Za Lizbonę. Za prawdę”. Czy to oznacza, że ​​ta dwójka bohaterów zmarła w poprzednim sezonie? Będziemy musieli poczekać, aby się dowiedzieć.

Chociaż nie będziemy musieli długo czekać, od 3 kwietnia będziemy mieć nowe rozdziały na Netflix . Odcinki, które zapewnią ciągłość historii, która została już odnowiona na piąty i szósty sezon (przynajmniej).

A wy jesteście częścią Ruchu Oporu?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *