Danna García opuszcza szpital po powikłaniach koronawirusa


Kolumbijska aktorka przekazała wiadomości za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych


Nieco ponad tydzień temu Danna García udostępniła za pośrednictwem Instagram Stories wideo, w którym informowała o tym, że jedzie do szpitala, gdzie była leczona przez pracowników służby zdrowia po powikłaniach pochodzących z koronawirusa.

Po kilku dniach bez wiadomości o swoim zdrowiu, znana kolumbijska aktorka pojawiła się ponownie w tę niedzielę na portalach społecznościowych z dobrymi wiadomościami.

„Witam wszystkich, dziękuję za wszystkie wiadomości. Opuściłem już szpital ”- donosi głos bohaterki udanych telenowel, takich jak Pasión de gavilanes (Gorzka zemsta) i Qué bonito amor .

Oprócz potwierdzenia, że ​​jej stan zdrowia ewoluuje w pozytywnym kierunku, 42-letnia aktorka skorzystała z okazji, by polecić swoim fanom dwa instrumenty medyczne, które są niezbędne w chwilach kryzysu i mogą „uratować życie”.„Wiele mówi się o tym wirusie i nie chcę dawać wam niepotrzebnych informacji, ale chcę wam powiedzieć, że są dwie rzeczy, które są potrzebne, wierzcie mi, są potrzebne, proszę mieć je pod ręką”, podzieliła się bohaterka melodramatu Bella Calamidades .

Jednym z przyrządów zalecanych przez Dannę jest pulsoksymetr, urządzenie służące do pomiaru nasycenia tlenu we krwi, a drugim termometr.

„Naprawdę są potrzebne i ratują życie” – przyznała gwiazda telenoweli.Pomimo samotności, w której przebywała przez kilka tygodni, aktorka zawsze była stanowcza i spokojna, przekazując przesłania nadziei i siły tak niezbędne w tych trudnych czasach na całym świecie.

Danna nadal będzie musiała pozostać w kwarantannie pod nadzorem lekarza, aż do pełnego wyzdrowienia, więc pozostanie odizolowana i z dala od swojego syna Dantego , którego nie widziała od miesiąca.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *