Dani Martin ma nową piosenkę z Juanesem


LOS HUESOS ukaże się 9 kwietnia


Dani Martín jest jedną z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych twarzy w hiszpańskim przemyśle muzycznym. Odkąd go poznaliśmy, był nastolatkiem i wokalistą El Canto del loco , minęły ponad dwie dekady. 

Teraz Dani niedługo wyda swój czwarty solowy album, który nazywa się  Lo que me dé la gana  i którego pierwszy singiel, La mentira , był już na szczytach list przebojów. 

Nadchodzi współpraca z Juanes

W LOs40 potwierdził, że ma motyw przewodni z Juanesem , który niedługo wyjdzie. Nazywa się Los Huesos i zostanie opublikowany 9 kwietnia: „ Dwa lata temu byłem w domu przyjaciela i stworzyliśmy piosenkę, która nas zadziwiła. Mój przyjaciel to Juanes, a ta piosenka to Los Huesos . Myślę, że ma bardzo specjalne przesłanie dla wszystkich, którzy kochają życie.

Jak relacjonował Dani, poznał Kolumbijczyka w 2006 roku, kiedy spotkali się w Pampelunie: „Był z La Camisa Negra i tam się spotkaliśmy”. Piosenka pojawiła się, gdy Dani spotkał go w Miami: „Spotkaliśmy się pewnego popołudnia w domu i wyszło coś takiego”.

Ponadto z powodu kwarantanny Dani i Juanes nie byli w stanie nakręcić klipu wideo zgodnie z planem. Nie było to jednak przeszkodą w kontynuacji: „Pamiętam dzień, w którym Sony powiedziało nam przez e-mail, że film został wstrzymany. Spędziłem dwa dni myśląc, ale wpadłem na pomysł i powiedziałem wytwórni: Moglibyśmy nagrać wideo z domu. Potem Miguel Bueno, reżyser, który ze mną pracuje, zobaczył, co może z tym zrobić. Myślę, że ważne jest, abyśmy nie przestawali działać. ”

Dla wszystkich tych, którzy śledzą Dani’ego, na razie data wydania jego nowego albumu to: „W tej chwili nic się nie opóźnia, ponieważ ostatnią datą było 24 kwietnia” .Udostępnij
Sprawdź także  Billboard Latin Music Awards 2021: najbardziej pamiętne chwile i największe występy

Zostaw odpowiedź