Carlos Santana odwołuje europejską trasę koncertową z powodu koronawirusa


Twoja trasa „ Miraculous  2020” miała rozpocząć się 17 marca w Polsce


Carlos Santana jest muzykiem, który odwołuje koncerty ze względu na obawy związane ze zdrowiem publicznym i ograniczenia działania z powodu narastającego wybuchu wirusa koronawirusa.

Meksykański gitarzysta, nagradzany Grammy, ogłosił we wtorek, że odwołał europejskie daty swojej światowej trasy koncertowej „Miraculous 2020”. Ci, którzy kupili bilety na te prezentacje, mogą otrzymać zwrot pieniędzy za pośrednictwem punktów sprzedaży. Trasa miała się rozpocząć 17 marca w Polsce.

W ten sposób Santana dołączyła do długiej listy artystów, którzy odwołali lub przełożyli koncerty w Stanach Zjednoczonych i poza nimi, takich jak Pearl Jam, Madonna, Ciara, BTS, Khalid, Mariah Carey i Green Day. Poza tym festiwal South by Southwest w Austin w Teksasie został odwołany, a festiwal muzyki elektronicznej Dance w Miami został przełożony.


przez GIPHY


Dla większości ludzi nowy koronawirus powoduje jedynie łagodne lub umiarkowane objawy, takie jak gorączka i kaszel. W przypadku niektórych osób, zwłaszcza osób starszych i osób z istniejącymi wcześniej problemami zdrowotnymi, może powodować cięższe choroby, w tym zapalenie płuc.

Zdecydowana większość ludzi wraca do zdrowia po nowym wirusie. Według Światowej Organizacji Zdrowia osoby z łagodnymi objawami powracają do zdrowia w ciągu tygodnia lub dwóch, a osoby z poważniejszymi chorobami powracają do zdrowia w ciągu trzech do sześciu tygodni. W Chinach kontynentalnych, gdzie wybuchła pierwsza epidemia wirusa, zdiagnozowano ponad 80 000 osób, a do tej pory wyleczono ponad 58 000 osób.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *