BMI opóźnia przyznanie nagród Latin Awards przez bezpieczeństwo i higiene pracy


Duet Reggaetón Wisin & Yandel został uhonorowany nagrodą prezesa BMI.


BMI ogłosiło we wtorek (10 marca), że odkłada swoje Latin Awards, które miały się odbyć 31 marca w Los Angeles, z powodu obaw związanych ze zdrowiem i bezpieczeństwem przez koronawirusa.

Duet reggaetón  Wisin & Yandel miał  zostać uhonorowany nagrodą prezesa BMI podczas 27. dorocznej nagrody BMI Latin Awards, która miała mieć miejscew hotelu Beverly Wilshire w Beverly Hills. W komunikacie prasowym organizatorzy wspomnieli o planach przesunięcia nagród na późniejszy termin.

„Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników i współpracowników jest naszym priorytetem numer jeden, w wyniku czego BMI odkłada nadchodzące rozdanie nagród Latin Awards, pierwotnie zaplanowane na 31 marca w Los Angeles”, mówi oświadczenie prasowe. „Planujemy przesunąć Latin Awards w późniejszym terminie i cieszymy się z uhonorowania Wisin y Yandela Nagrodą President’s Award i świętowanie naszej utalentowanej rodziny twórców muzyki latynoskiej. BMI będzie nadal oceniać wszystkie nadchodzące wydarzenia indywidualnie dla każdego przypadku. ”

Odwołanie BMI Latin Awards dołącza do długiej listy innych ważnych wyda South by Southwest, ASCAP’s Experience conference, Winter Music Conference  i innych z obaw związanych z wybuchem koronawirusa na całym świecie.

Do tej pory w hrabstwie Los Angeles urzędnicy zajmujący się zdrowiem potwierdzili 20 przypadków koronawirusa. Na całym świecie zgłoszono ponad 110 000 przypadków .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *