Alejandro Sanz i Juanes oferują koncert z domu


Piosenkarze zrobili program na żywo w ramach #LaGiraSeQuedaEnCasa


Alejandro Sanz i Juanes byli niektórymi artystami, którzy odwołali zaplanowane koncerty z powodu środków zapobiegających koronawirusowi (Covid-19). Jednak obaj śpiewacy postanowili połączyć swoje głosy, aby wykonać koncert na żywo z domu.

Projekt #LaGiraSeQuedaEnCasa rozpoczął nadawanie za pośrednictwem oficjalnego konta Sanz na YouTube wieczorem czasu polskiego.

„Pozdrowienia dla wszystkich ludzi, którzy są w swoich domach. To był mały pomysł, aby wszyscy zabrali do domu trochę muzyki i zabawili się przez chwilę”, powiedział hiszpański piosenkarz przed wykonaniem pierwszej piosenki „Contigo”.

Sanz wezwał również ludzi do stosowania środków sanitarnych. „Pamiętaj, że bardzo ważne jest pozostanie w domu, nie tylko ze względu na swoje zdrowie, ale także na zdrowie innych” – powiedział.

„Para tu amor”, „Es por ti”, „Mi persona favorita”, „A Dios le pido” „Viviendo deprisa”, „La camisa negra” , to niektóre z piosenek, które śpiewali przez półtorej godziny.

Dzięki tej propozycji Alejandro Sanz i Juanes dołączyli do ruchu #quédateencasa (#zostanwdomu), aby wszyscy ludzie pozostali w domu i nie wychodzili na zewnątrz, chyba że jest to absolutnie konieczne.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *