Veinteañera, divorciada y fantástica – trailer


Pedro Sola (tak, sam Pedrito Sola) debiutuje w ostatnim zwiastunie komedii „Veinteañera, divorciada y fantástica”, z udziałem Pauliny Goto.


Wiele wspaniałych gwiazd, w tym ulubiony wujek wszystkich – Pedro Sola -, ozdabia ostatni zwiastun Veinteañera, divorciada y fantástica (2020).Historia opowiada o Reginie ( Paulinę Goto ), pięknej kobiecie po dwudziestce, do której szczęście się nie uśmiecha. Po ślubie marzeń z Juanpa ( Vadhir Derbez ) jej równie młody mąż poprosił o rozwód.

Podczas przemyślenia swojego życia w Meksyku Regina po raz pierwszy musi zmierzyć się z wyzwaniami związanymi z wynajmem mieszkania; szukać pracy i po prostu stać się dorosłym.

Natalia Téllez ; Jezus Zavala ; Gisselle Kuri ; Ela Velden ; Paco Rueda ; Claudio Rocca ; Ana González Bello i wpływowy Ricardo Peralta (Pepe, z Pepe i Teo ) towarzyszą Reginie w jej nowej drodze: bycia rozwiedzionąa i po dwudziestce, ale fantastyczną.

Ponadto w filmie Noé Santillán-López udział biorą niektóre z najpopularniejszych postaci telewizyjnych, takie jak El Capi Perez ; Vanessa Claudio ; Mane , z Acapulco Shore i Pedrito Sola , ukochany dyrygent programu La Oreja …

Veinteañera, divorciada y fantástica ma mieć premierę 13 marca w kinach meksykańskich.

Co sądzisz o końcowym zwiastunie  Veinteañera, divorciada y fantástica ?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *