Ujawniono zwiastun trzeciego sezonu „Elite”


Hiszpański serial z udziałem Danny Paoli pojawi się na Netflix w marcu


Netflix ujawnił we wtorek pierwszy zwiastun trzeciego sezonu „ Elite ”, hiszpańskiej serii z Danną Paolą . 

Za pośrednictwem sieci społecznościowych internetowy serwis udostępnił prawie 30 sekundowy zwiastun, w którym pokazuje twarze m.in. „Lucrecii”, „Carli”, „Escamilli” i „Nadii”,  ujawniając również, że premiera będzie miec miejsce 13 marca.

„Nadchodzą.” Elite 3 ”na Netflix”, napisała firma. Według Netflix sytuacja napięcia, może zakończyć się tylko w jeden sposób: nową tragedią w „Las Encinas”.

W trzecim sezonie „Elite” bohaterowie zmierzą się z ostatnimi miesiącami w instytucie, etapem, w którym będą musieli podejmować decyzje, które mogą zmienić ich przyszłość na zawsze. Podróż, w której miłość, seks i przyjaźń będą bardziej obecne niż kiedykolwiek , ale także zazdrość, tajemnice i pragnienie zemsty, które grożą zniszczeniem życia, które tak naprawdę miało się wkrótce rozpocząć …

Hiszpański serial będzie składał się z ośmiu odcinków w trzeciej części, w reżyserii Daniela de la Orden i Jorge Torregrossa. 

We wrześniu 2019 r. Miała miejsce premiera drugiego sezonu serialu, w którym rozpoczął się rok szkolny i poznaliśmy nowe postacie, które dodały tajemnicy po śmierci „Mariany”.

„Elite 3” ma w obsadzie: Miguela Bernardeau („Guzmán”), Danne Paola („Lu”), Itzana Escamilla („Samuel”), Aróna Pipera („Ander”), Omara Ayuso („Omar”), Ester Expósito („Carla”), Mine El Hammani („Nadia”), Álvaro Rico („Polo”), Georgine Amorós („Cayetana”), Claudie Salas („Rebeca”), Jorge Lopeza („Valerio”), Sergio Momo („Yeray”) i Leïti Sene („Malik”).


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *