Teaser „La Casa de Papel 4” ujawniony


Inspektor „Alicia Sierra” przejmuje konta zespołu kierowanego przez „Profesora”; oferuje dołączenie do swojego zespołu


Poprzez wideo opublikowane przez inspektor „Alicie Sierra” ujawniono nowy zwiastun czwartego sezonu „ La Casa de Papel ” , hiszpańskiego serialu, który będzie miał swoją premierę na Netflix 3 kwietnia. 

Jest to „hackowanie” kont społecznościowych z serii, w której antagonista serii przekazuje wiadomość zespołowi kierowanemu przez „ El Profesor”. 

„ Czy sądzisz, że tylko twój mały chłopiec umie się trząść ? Cóż, teraz to konto superbohatera jest moje. Tyle zdjęć i tylu gospodarzy się skończyło ”, powiedziała„ Sierra ”, postać, którą gra Najwa Nimri .


przez GIPHY


Postać, którą wielu fanów nienawidzi za wydarzenia, które miały miejsce pod koniec trzeciego sezonu serialu, kazała fanom wyjść na ulice z „maską”, zaśpiewać „Bella Ciao ” w barach i zademonstrować w bankach „Niech zostaną zidentyfikowani” , jeśli jednak którykolwiek z nich chce zmienić „pasmo”, jest to okazja.

„Jeśli jesteś po ich stronie, jesteś przeciwko mnie” – zagroziła. 

Czwarty sezon „La casa de papel” pojawi się w serwisie Netflix 4 kwietnia, aby kontynuować historię, której wydarzenia były niedokończone w trzeciej części.

Według danych Netflix, trzecia część była oglądana w całości przez 24 miliony użytkowników w pierwszym tygodniu (19–25 lipca), co stanowi liczbę blisko 18,3 miliona użytkowników, którzy ukończyli trzecią część „ Stranger Things ” 

Ponadto seria została umieszczona jako druga najlepsza premiera platformy w lipcu. 


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *