Sobreamor – nowy homoseksualny serial miłosny od Televisy


Susana González kieruje obsadą nowej powieści, w której głównym bohaterem jest młody homoseksualista poszukujący miłości.


Po nieoczekiwanym i przytłaczającym sukcesie par homoseksualnych, takich jak Juliantina i Aristemo, w telenowelach Amar a muerte ,  Mi marido tiene más familia i Juntos, el corazón nunca se equivoca , Televisa powraca, aby postawić na postać gejowską jako bohatera swojej nowej serii, Sobreamor , z barwami dramatycznej komedii i magicznego realizmu, która będzie miała premierę w najbliższy piątek 14 lutego w blim TV, platformie streamingowej.

Serial opowiada historię Martina, granego przez meksykańskiego aktora Alberto Garmassiego , dwudziestolatka, który w absurdalny i czasem surrealistyczny sposób szuka miłości.


alberto-garmassi.jpg
Alberto Garmassi

W przeciwieństwie do tego, co stało się na przykład z „Temo” ( Joaquín Bondoni ) i „Aristóteles” ( Emilio Osorio ) w Mi marido tiene más familia, główny wątek fabularny nie będzie dotyczył konfliktu, który może generować akceptację orientacji seksualnej, ponieważ w tym przypadku bohater kocha siebie od samego początku i ma zdrowe środowisko rodzinne, które go akceptuje i szanuje.

„Jest normalnym facetem szukającym miłości” – wyjaśnił Garmassi podczas prezentacji serialu.W tym środowisku rodzinnym meksykańska aktorka Susana González odgrywa fundamentalną rolę , gra Celię Garza, matkę Martina i jednocześnie jego najlepszą przyjaciółkę.


susana-gonzc3a1lez.jpg
Susana González to Celia Garza

Sobreamor ma także wiodącą rolę meksykańskiej aktorki Tatiany del Real , która daje życie Gabrieli, najlepszej przyjaciółce Martína.


tatiana-del-real.jpg
Tatiana del Real to Gabriela

Serial rozpocznie się 14 lutego w blim TV wraz z premierą pierwszych trzech odcinków, a w każdy piątek dwa nowe rozdziały będą wydawane do końca sezonu.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *