Shakira i JLo, najczęściej słuchane na Spotify po Super Bowl


Bad Bunny i J Balvin również odnotowali wzrost na platformie


W przerwie Super Bowl pomiędzy Chiefs of Kansas City i 49ers of San Francisco miał miejsce występ dwóch gwiazd muzyki światowej: Shakiry i Jennifer Lopez.

Po prezentacji na Super Bowl, odtworzenia Jennifer Lopez na Spotify wzrosły o ponad 335%, a Shakiry o około 230%, w porównaniu do tego samego okresu tydzień temu. Wiele najpopularniejszych piosenek zauważyło ogromny skok w platformie Spotify:

Utwór Shakiry „Empire” odnotował największy skok; Wystrzelił o ponad 2135%, „ She Wolf ” wzrosł o ponad 905%, „ Whenever, Wherever ”, wystrzelił ponad 705%, „Hips Don’t Lie” (feat. Wycelf Jean) odnotował wzrost o ponad 430%

Utwór Jennifer Lopez „Get Right” zebrał największy skok; wzrósł o ponad 735%, „ Waiting For Tonight” wzrósł o 685%, „Let’s Get Loud” wzrosło o ponad 570%, „Jenny from the Block” (feat. Jadakiss i Styles P) skoczyło o ponad 545% .

Podobnie artysta Bad Bunny, który dołączył do Shakiry na scenie, odnotował wzrost o ponad 24%, podczas gdy J Balvin, który dołączył do Lopez, miał wzrost o ponad 16%.

Demi Lovato, której wzruszająca interpretacja hymnu narodowego rozpoczęła grę, po transmisji odnotowała ponad 31% wzrost na Spotify.

przez GIPHY

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *