Po ‚Vencer el miedo’, Televisa jest gotowa na ‚Vencer el desamor’ z Davidem Zepedą!


Producentka Rosa Ocampo przygotowuje nowy melodramat w ramach serii „Vencer”, która będzie miała taki sam format, jak historia z Pauliną Goto.


Televisa rozpoczęła nową serię na początku roku od premiery  Vencer el miedo , udanej telenoweli kierowanej przez Paulinę Goto i Danilo Carrera, która opowiada historię czterech kobiet należących do tej samej rodziny i borykających się z różnymi problemami, które wpływają na obecne społeczeństwo, tj nastoletnia ciąża, machismo i molestowanie.


win-the-terror.jpg

Seria ma nie więcej niż 50 rozdziałów, jest obecnie emitowana w Meksyku przez Las Estrellas, jest pierwszą z kilku telenowel, które Rosa Ocampo wyprodukuje dla telewizji meksykańskiej w formacie bardzo podobnym do formatu  Vencer el miedo.

Drugi melodramat tej serii o nazwie „ Vencer” jest już przygotowywany w obiektach Televisy San Ángel i będzie zatytuowany  Vencer el desamor

„Ten projekt ma ten sam format co Vencer el miedo. Są cztery kobiety, ale te cztery kobiety są z sąsiedztwa doliny, nie pochodzą z Peñón de la Esperanza i żyją razem nie dlatego, że chcą, ale dlatego, że okoliczności życia ich zbliżą ”- powiedziała producentka w wywiadzie dla kanału YouTube dziennikarki Mary Patricii Castañeda.

Telenowela rozpocznie zdjęcia w Meksyku w połowie marca, a jeśli nie będzie żadnych zmian w ostatniej chwili, będzie miała premierę 13 lipca, poinformowała sama Rosy.

Pomimo tego, że producentka nie podała nazwiska aktorów, którzy będą składać się na jej obsadę, wszystko wskazuje na to, że głównym sercem opowieści będzie meksykański aktor David Zepeda , który tydzień temu potwierdził swój wiodący udział w nowej telenoweli Rosy Ocampo.


david-zepeda-.jpg
David Zepeda

„To historia bardzo podobna do  La fuerza del destino, bardzo piękna, mocna, intensywna, bardzo dobrze opowiedziana historia” – powiedział podekscytowany Zepeda podczas spotkania z prasą w Meksyku.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *