Maluma i Jennifer Lopez zaśpiewają razem na nowym albumie JLO


Nowy z dużą ilością latynoskiego smaku


Może to zabrzmieć szalenie, ale Jennifer Lopez przeżywa jeden z najbardziej udanych momentów w swojej karierze artystycznej. Właśnie stała się muzą Versace podkreślając swój najbardziej efektowny wygląd. Jej ostatnie role w kinie ( Ślicznotki ) osiągnęły szczyt. I właśnie widzieliśmy jej niesamowity na Super Bowl wraz z Shakirą, Bad Bunny i J Balvinem.

I to się nie kończy. Solistka z Bronxu ma już na stole nowy , w którym będzie mogła połączyć zarówno swoją czarującą część, swoją miłość do siódmej sztuki, jak i aspekt muzyczny: film z gwiazdami, do którego skomponowała w swoim zespole dźwięk, i połączy głos z Malumą.

Wszystkie te wiadomości pochodzą z ręki jednego z głównych bohaterów filmu, Jimmy’ego Fallona, filmu Marry me, z którym gwiazda rozmawiała.

W tym filmie skomponowała wiele piosenek: „Chodzi o gwiazdę popu, która pewnego dnia postanawia poślubić jednego ze swoich fanów, który jest na widowni. Poślubia tego, który jest nauczycielem matematyki i którego gra Owen Wilson. ”Aby dać życie światowej sławie popu, nie mógł się trafić nikt lepszy niż i nic lepszego niż jej : „Zrobiłam nowy dla tego filmu, więc wszystkie utwory są nowe, to nowe brzmienie, i jestem bardzo podekscytowana”.

I nie tylko fani polubią te piosenki, ale latynoski smak będzie w nich bardzo obecny dzięki współpracy Malumy: „Zrobiłem 7 lub 8 piosenek, a  bierze udział w dwóch lub trzech z nich”.

była już widziany na koncercie, który reggaetonero zaoferował w Madison Square Garden w Nowym Jorku w październiku zeszłego roku, gdzie zarejestrowano niektóre obrazy.

To dobry czas na wydanie nowego albumu po tym, jak sprzedaż gwałtownie wzrosła po Super Bowl . Jej odtworzenia w Spotify wzrosły o 335% i pobierano 8000 jej piosenek dziennie, w tym niektóre z najstarszych hitów, takich jak Waiting for Tonight . Pobrania i sprzedaż dyskografii Shakiry i JLo gwałtownie wzrosły. 

Udostępnij
Sprawdź także  Jennifer Lopez i Maluma przygotowują „bombę”

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź