Jorge Salinas wkrótce rozpocznie zdjęcia do filmu „Sexo, pudor y lágrimas”


W tym samym czasie nagrywa telenowele „Te doy la vida”


Aktor Jorge Salinas jest gotowy powrócić na plan zdjęciowy z kontynuacją „ Sexo, pudor y lágrimas ( Seks, wstyd i łzy )”, w której Miguel Mendizábal, jego postać, będzie miał zmiany po 20 latach.

Podzielił się z prasą, że jest podekscytowany wznowieniem tego projektu, który dwie dekady temu odcisnął swoje piętno na meksykańskim przemyśle filmowym, stając się trzecim najbardziej dochodowym filmem tak zwanego Nowego Kina Meksykańskiego.

„Moja postać ulegnie radykalnej zmianie, ale nie będę się dalej rozwijać, ponieważ wierzę, że dopóki nie dotrzemy do billboardu, zostanie odkryta” – powiedział to aktor, który dołączy do filmu 18 lutego pod kierunkiem Alonso Íñigueza.

„Uwielbiam tę historię, w której można zobaczyć, co dzieje się 20 lat później” – powiedziała Salinas, który jednocześnie kręcąc film, będzie nagrywał operę mydlaną „Te doy la vida”, z José Ronem, Eriką Buenfil i Omarem Fierro .

Zauważył, że historia zostanie wydana pod koniec marca, pod produkcją Lucero Suáreza, „jest to fabuła, w której istnieje kilka wątków fabularnych dotyczących historii miłosnej. Podniesiemy świadomość na temat białaczki”.

„Te doy la vida” to adaptacja chilijskiej telenoweli o tym samym tytule, napisanej przez Marię José Gallegos. W wersji meksykańskiej głównymi bohaterami są José Ron i Eva Cedeño.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *