J Balvin, Bad Bunny i Banda MS potwierdzają udział w Spotify Awards


Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w National Auditorium 5 marca


J Balvin, Bad Bunny i Banda MS, będą niektórymi artystami, którzy potwierdzili już obecność na Spotify Awards. Impreza odbędzie się w National Auditorium w Meksyku 5 marca.

Skoro reggaeton jest jednym z najczęściej słuchanych stylów na platformie cyfrowej, nie mogło zabraknąć obecności niektórych z czołowych przedstawicieli tego gatunku, takich jak J Balvin , który według Spotify zajmuje obecnie pozycję numer 5 na świecie.

Również publiczność będzie mogła zobaczyć występ Bad Bunny’ego, który jest na pozycji 24, oraz występ Karola G, który ma obecnie pozycję 32.

Podczas ceremonii wręczenia nagród nie zabraknie Kolumbii, to Los Angeles Azules, które ma siedem milionów miesięcznych słuchaczy.

Banda MS, który kilka miesięcy temu zaskoczył faktem, że znalazł się w „składzie” Coachelli, z sześcioma milionami słuchaczy, będzie również jednym z artystów gwiazdorskiego występu tej nocy.

Oprócz Christian Nodal publiczność będzie się mogła także cieszyć się rockiem, indie, trapem dzięki: Julieta Venegas, Zoé, Reik, Silvana Estrada, Daniela Spalla, Piso 21 i Alemán.

Ceremonię wręczenia nagród platformy cyfrowej poprowadzi aktorka Aislinn Derbez , która będzie dzielić scenę ze śpiewaczkami Danną Paolą i Angelą Aguilar, komikiem Franco Escamillą i blogerem Luisito Comunicą.

Podczas gdy La Bala, Mario Bautista, Manuel Medrano, Sofía Reyes, Camilo, Ximena Sariñana, Paulo Londra, Martha Debayle i NRDWARE będą niektórymi gośćmi, którzy wręczą nagrody zwycięzcom podczas pokazu.

Nagrody Spotify będą transmitowane na żywo w TNT w Ameryce Łacińskiej i Telemundo w Stanach Zjednoczonych.

przez GIPHY

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *