Enrique Iglesias i Anna Kournikova są rodzicami po raz trzeci


Julio José Iglesias, starszy brat piosenkarza, ujawnił tylko tą informację


Hiszpański piosenkarz oraz autor tekstów Enrique Iglesias i jego partnerka Anna Kournikova zostali rodzicami po raz trzeci, jak powiedział starszy brat artysty, Julio José Iglesias , w wywiadzie radiowym.

„Zostałem już wujem (…). Mój brat ma już trójkę. Jest szczęśliwy, jest bardzo szczęśliwy i ze swoją muzyką, oczywiście ”, powiedział drugi syn piosenkarza Julio Iglesiasa dla chilijskiej stacji radiowej DNA.

Kiedy dziennikarz, który przeprowadził z nim wywiad w niedzielę, zapytał go, czy ma siostrzeńca lub siostrzenicę, artysta powiedział również: „To sekret, nie mogę ci powiedzieć”, chociaż wskazał, że matka i dziecko są już w domu w Miami Beach w USA

Żaden z rodziców nie zareagował na słowa Julio José w swoich sieciach społecznościowych ani w oficjalnych komunikatach.

Tak jak to miało miejsce dwa lata temu, kiedy urodziły się jej bliźniaki Nicholas i Lucy, para zachowała w milczeniu informacje o narodzinach trzeciego dziecka.

W rzeczywistości prawie udało im się zachować ciążę w całkowitej tajemnicy, tak jak stało się z ich pierwszą dwójką dzieci. Jednak paparazzi był w stanie sfotografować sylwetkę Kournikovej kilka tygodni temu podczas rejsu statkiem w Miami.

Brat Iglesiasa powiedział również, że na razie cieszy się, że Enrique i jego rodzina są w pobliżu.


View this post on Instagram

#chillin

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on


„Jest moim najlepszym przyjacielem, świetnie się z nim dogaduję, mieszkamy bardzo blisko i gram dużo z moimi siostrzeńcami, Enrique lubi sport, tenis” – wyjaśnił.

Dziesiątki fanów w sieciach społecznościowych ogłosiło już „czuwanie”, dopóki piosenkarz nie ujawni nowego członka rodziny, ponieważ para gwiazd jest regularnym użytkownikiem Instagrama, aby pokazywać postępy swoich dzieci.

Iglesias i Kournikova są razem od prawie 19 lat i od początku swojego związku zazdrośnie strzegli swojej prywatności , do tego stopnia, że ​​nie wiadomo czy są małżeństwem.


View this post on Instagram

#happynewyear #сновымгодом ?

A post shared by Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova) on

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *