Drugi syn Anahi już się urodził! Spójrz na pierwsze zdjęcie noworodka


Meksykańska piosenkarka i aktorka została w niedzielę, 2 lutego, po raz drugi matką i pokazała to za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych.


Anahi jest już mamą po raz drugi! Chociaż nie spodziewano się, że dziecko urodzi się tak szybko, ponieważ artystka była w 37 tygodniu ciąży , charyzmatyczna meksykańska piosenkarka i aktorka w końcu powitała syna Emiliano w tę niedzielę, 2 lutego, o 23:37

„Trochę przed czasem, ale dzięki Bogu doskonale dla nas obojga. To były piękne narodziny ”- poinformowała meksykańska artystka za pośrednictwem sieci społecznościowych.

ExRBD zamieściła do słów emocjonalny obraz, w którym pozuje ze szpitalnego łóżka w towarzystwie męża, Manuela Velasco, z noworodkiem.

„Opowiem ci wszystkie szczegóły. Na razie dziękujcie nieskończenie Bogu i wszystkim za to, że umieściliście nas w swoich modlitwach i dali nam tyle miłości ”- dodała dumna matka.17 stycznia 2017 r., autorka hitów takich jak „ Sálvame ” i „My Delirium” po raz pierwszy została matką wraz z przybyciem na świat swojego pierworodnego Manu .

„Manu całkowicie zmienił moje życie. Od pierwszej chwili wiedziałam, że jestem w ciąży, czując to we mnie. Miałam wspaniałą okazję dać życie małej istocie, co pozwoliło mi zrozumieć życie w zupełnie nowy sposób ”, powiedziała Anahí w ekskluzywnym wywiadzie dla People en Espanol


View this post on Instagram

Cada segundo es un hermoso regalo ?

A post shared by Anahi (@anahi) on


W tym samym wywiadzie charyzmatyczna 36-letnia artystka powiedziała, jak radzi sobie z rychłym przybyciem Emiliano jej pierworodny.

Sprawdź także  25 najlepszych piosenek latynoskich 2020 roku

„To, co zrobiłem, to to, że Manu jest najważniejszą częścią tej cudownej podróży. Przekazał wiadomość tacie i pomaga mi we wszystkim, co ma związek z czekaniem na jego młodszego brata. Opowiadam historie, które improwizuję, gdzie mówię, jakie to szczęście, ponieważ nadchodzi istota, która będzie nam towarzyszyć w największych przygodach. Dużo z nim rozmawiamy, mówimy, że czekamy na niego, on dotyka mojego brzucha, a dziecko dużo się rusza. A kiedy przybędzie dziecko, będę także częścią wszystkiego. Zawsze mówimy, że nasza 3, a wkrótce 4 będzie zespołem ”- powiedziała.

Gratulacje Anahi!

Witamy w świecie Emiliano!

Udostępnij

Zostaw odpowiedź