Córka Geraldine Bazán i Gabriel Soto, nowa gwiazda Telemundo!


10-letnia dziewczynka weźmie udział za 100 dni, aby się zakochać , nową operę mydlaną hiszpańskojęzycznej sieci, w której wystąpi także jej słynna matka.


Najstarsza córka Geraldine Bazán i Gabriel Soto , Elissa Marie , jest więcej niż gotowa, by podążać śladami swoich słynnych rodziców w świecie interpretacji. Utalentowana 10-letnia dziewczynka wkrótce zadebiutuje na ekranach Telemundo w ramach obsady 100 días para enamorarnos, nowej komedii romantycznej hiszpańskojęzycznej sieci.

Dziewczynka weźmie udział w kilku rozdziałach tej telenoweli, która jest nagrywana w Miami. I zrobi to ze swoim najlepszym nauczycielem, swoją matką, która będzie także częścią fabuły prowadzonej przez Ericka Elíasa , Davida Chocarro Marianę Treviño i Ilse Salas .

„Nagrywanie pierwszego dnia”, Elissa napisała podekscytowana kilka dni temu w swoich sieciach społecznościowych, nie ujawniając nazwy projektu ani szczegółów postaci, którą zagra w tej historii.Geraldine, która obecnie oprócz bycia matką jest także współpracownikiem, nie mogła ukryć podniecenia widząc, jak jej dziewczyna rozwija się zawodowo jako aktorka.

„Jestem z ciebie bardzo dumna” – napisał Bazan na Instagramie.

W 100 días para enamorarnos , Geraldine i Elissa będą miały bardzo bliską i szczególną więź, ponieważ, podobnie jak w prawdziwym życiu, ich bohaterki to matka i córka.

100 días para enamorarnos  opowiada historię dwóch dobrych przyjaciół, Constanzy Franco (Salas), odnoszącego sukcesy i wyrafinowanego prawnika, matki i żony; oraz Remedios Rivera (Treviño), kochająca matka i żona, która w przeciwieństwie do swojej przyjaciółki jest wolnym duchem, który nie utrzymuje porządku w życiu.Po 20 latach małżeństwa obie postanawiają odejść od swoich mężów.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *